What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

skystar HD-2 ile Skystar_2 arasındaki fark

skystar HD-2 ile Skystar_2 arasındaki fark nedir? Fiyatlara bakıldığında SkyStar HD-2, Skystar-2 den 2 kat daha fazla.
Benim öğrenmek istediğim SD yayınlarda fark olur mu?
HD yayınlarda görüntüdeki akıcılık nasıldır?
SkayStar HD-2 de hardware codek var mı?
Alıntı

Normal dvb-s kanallardaki görüntü açısından hiç bir tv kartı arasında fark yoktur.
Ss HD 2 kartın kendi işlemcisi yok bilgisayarın ekran kartını ve işlemcisini sömürür.

Skystar DVB-S2 HD yayınlar içib SİSTEM GEREKSİNİMLERİ:
Tek çekirdekli işlemciniz varsa: intel ise 3,4 GHz Pentium 4 ve üstü ---- amd işlemci ise 2,2GHz AMD 3500+ veya üstü
Çift çekirdekli işlemciniz varsa: intel ise Dual Core Pentium 4 D820 veya üstü ------ amd işlemci ise Dual Core AMD X2 3800 veya üstü
Ekran kartı:
ati ekran kartları için: Graphics card ATI X1800 / X1900 ve üstü
Nvidia ekran kartları için: NVidia 6600GT / 7600GT ve üstü
Alıntı

skystar hd 2 malesef almaya değer değil çok pahalı ve hd formatında şifresiz kanal da yok en azından donanımsal codek olsaydı malsef o da yok
Alıntı

Tam 4 ay sonra gecikmiş bir cevap olacak ama arama yapıp da bu sayfaya ulaşacaklar için yazıyorum.
Bu kart ile bilen bilir...İstedikten sonra neler neler görebilirsin..Yeter ki iste.. Ve istemesini bil.!
Alıntı

ss2 aldım ama görüntü kalitesinden memnun değilim. Benim bildiğim atvnin hd yayını yok ama şu linkteki atv ile bend çıkan atv arasında uçurum var. ss2 hd ile normal kanalları da daha kaliteli seyredebilir miyim??
http://i1102.hizliresim.com/2011/2/11/704.png
Alıntı