What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

skystar hd 2 mantis windows 7 x64 bit dosyaları

skystar hd 2 mantis windows 7 x64 bit dosyaları arkadaşlar vermiş olduğum windows 7 x64 de
Alıntı

Bilgi ve paylaşım için teşekkürler.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

eline sağlık usta klavyen dert görmesin
Alıntı

Ben bu modelle usb kumanda veriyorlar sanıyordum. Bu benim için öneli bir detay bağımsız kumandayı (usb veya seri porttan) farklı amaçlarla da kullanabiliyorsunuz. Alayım desem bu beni vaz geçirecek bir sebep.
Peki üstad sen bunu aldığında skystar s2 varmıydı. Yanılmıyorsam farkları ci slot girişinin olmaması ve normal tuner olması.
Alıntı

(11-11-2011, 21:25)elektro_fb demiş ki:  Ben bu modelle usb kumanda veriyorlar sanıyordum. Bu benim için öneli bir detay bağımsız kumandayı (usb veya seri porttan) farklı amaçlarla da kullanabiliyorsunuz. Alayım desem bu beni vaz geçirecek bir sebep.
Peki üstad sen bunu aldığında skystar s2 varmıydı. Yanılmıyorsam farkları ci slot girişinin olmaması ve normal tuner olması.

o gördüğün kumandanın usb ile bilgisayara takılan gözüdür bir tanede kumandası vardır
skystar s2 ve skystar hd 2 technisattın kendi sitesinde resimleri ile mevcuttur sadece türkiyedeki firmanın elinde kalmamış olabilir ben dahi zor buldum fakat skystar hd 2 nin benim için en önemli özelliği astra uydusunda seyredemediğim sinyalleri yükseltip şuan seyrettirmesidir frekanslar 12070,12460,12480 olan ve astra 1h uydusundan gelen frekanslar cı slot almadım şuanlık saygılarımla
Alıntı

Kendim antenciyim sizin mekan neresidir bilmiyorum ama ben Edirne' de 150cm çanakla bu dediğiniz sinyalleri alıyorum, marifet kartta değil kullanmış olduğunuz çanak LNB sistemindedir.

Kullanılan DVB alıcı kötüyse isterseniz 10 metrelik çanak sisteminizde olsa nafile saygılar.

Aynı sinyalleri normal DVB alıcısıylada seyrediyorum..
[Resim: b1EdP.png]
[Resim: GHXgR.png]
[Resim: RPBGN.png]

Alıntı

metin arkadaşım inanki gözümle görmesem dediğin gibi banada inandıramassın 1998 den beri 1.50 mega uydu çanağını kullanıyorum motorlu olarak invacom lnb ile ve skystar hd 2 uydu cihazıyla devamlı olarak seyrediyorum aynı ayarlı uydu çanağına next 2000 ni taktım aynı saatte nemümkün imkanıyok parçalıyor ve bu next 2000 serisi uydu cihazlarının tünerlerini iyi bilirdim benim internette yazılan yazılardan dolayı çekiniyordum fakat kullandıktan sonra farklı şuana değin aynı sistemde test ettiğim kartlar skystar 1 cı,skystar 2,incadvb,avermedya a700 bu kartlardahi sinyal olarak bu kadar mükemmel değil resimlerini verdiğin kanalları ben skystar hd 2 yi aldıktan sonra seyretmeye başladım saygılarımla
Alıntı

Ben next 2000 serisi cihazından çok taktım, sinyallerle ilgili hiç bir sıkıntı görmedim, kendimde Next 9000cı ile SS2 2.6D kullanıyorum.

SS HD2 nin silikon tunerli oluşu beni bu karttan soğutmaya yetti de arttı doğrusu, başka forumlarda yazan geri dönüşlere baktığımda SS HD2' nin çok ısındığından şikayet ediliyor, sizde de durum aynımı.?

Alternatif olarak Tevii marka modellerinden S470 S471 S480(çift tunerli) S660 ve Prof tuners marka modellerinden 7301 PCI DVB-S2 7500 USB DVB-S2 8000 PCIe DVB-S2 alternatiflerini inceliyorum..

Bu işlerde yapılan en büyük hata marka tutkunu olarak davranmaktır.

Alıntı

metin arkadaşım forumlara bakma çoğu kartları kötülemek için bu yazıları bende okudum adamı soğuturlar bunlar eğerki bütün sistemi kendim kurmasam bilgisayara demin yazılımını ve krağını veriyorum da hala çalışmıyor diyor bir sitede çoğu farkında dahi değil sakın küçümseme diye algılama bilmiyorlar 10.2005 den beri dvb s kart kullanıyorum hiç kimseye diyorum hiçbir siteye sormadan kendim yaptım skystar 1 cı yı daha önce tivinhan olarak tanıtıp kullandım altdvb de drayvırı dahi zor bulunuyordu bütün sistemi o zaman tivinhana göre yaptım skystar hd 2 de bir gecemi aldı çoğu dahala uğraşıyor kullandığımı ne şekilde olduğunu görseler şaşırırlar şuana değin ısınma sorunu veya daha büyük bir sorun ile karşılaşmadım saygılarımla
Alıntı

internetten aradım da skystar hd2 nin galiba iki farklı paketi var birinde kumanda alıcısı direk kart üzerinde diğerinde ise, harici usb den alıcılı. Şimdi bu durum kafamıda karıştırdı.
Alıntı