What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skystar HD 2 mi Skystar S2 kartı mı daha iyi?

3 ay önce skystar hd 2 tv kartı aldım. Tuneri bozuldu. Garantiye gönderdim. Muhtemelen değiştirecekler , onun yerine skystar s2 mi alsam? skystar hd 2 nin silikon tuneri var. Bu tuner pek tutulmuyor sanırım..Konunun uzmanları ve hd2 , s2 kullanıcılarının yorumu ne? yardım edermisiniz..
Alıntı

Eğer HD2 deki CI slotu kullanmıyorsan ve HD2 den memnun değilsen S2 modelini alabilirsin ama birebir alırsan biraz paran yanmış olacak malum S2 daha ucuz bir model. Bende S2 alacağım zaten CI slot bir işime yaramayacak.

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı

(17-01-2012, 22:41)blueege demiş ki:  3 ay önce skystar hd 2 tv kartı aldım. Tuneri bozuldu. Garantiye gönderdim. Muhtemelen değiştirecekler , onun yerine skystar s2 mi alsam? skystar hd 2 nin silikon tuneri var. Bu tuner pek tutulmuyor sanırım..Konunun uzmanları ve hd2 , s2 kullanıcılarının yorumu ne? yardım edermisiniz..

Aynı yayınları alıyor olması lazım, HD2 kullanıyorum ama herhangi bir problemim yok... birçok kişi yok tanıtamadım yok bilmem ne olmuyor diyor ama ben rastlamadım bir probleme... Tuner farkı olabilir ama iyi diseq switch tam odaklanmış çanak zaten istemediğin kadar kanal demek Smile
Alıntı

Formlarda araştırdıgımda genel olarak hd2 nin tuneriyle ilgili şikayetler var.. Kullanıcıların çoğu , bende dahil TRT HD seyredemiyoruz.Ayrıca normal yayın yapan kanallar şifreli kanal gibi gösteriyordu. TNT kanalı mesala... 5-6 sene ss2 kullandım banamısın demedi ama bunu 3 ay kullanamadım :S skystar s2 nin tuneri ss2 ile aynıymış.. mekanik tuner yani. Silikon tunere pek ısınamadım..
Alıntı

ne alırsan al ben technisatın sitesinde inceledim fiyat olarak da aynı 79,99 euro diyo ikisine de pek bi fark göremedim açıkcası sadece ci slot yeri var birinde ,diseq kullanacaksan mutlaka iyi bi diseq ve su geçirmez olsun yoksa tunerin yine arıza yapar
Alıntı

ben henüz almadım ama bir çok yerde okuduğum kadarıyla skystar S2 daha sorunsuz bir kart olarak gözüküyor benimde tercihim skystar S2 dir
Alıntı

S2 tavsiye ederim fakat S2 de CI girişi yok yani sonradan kart yada modül

takamazsın bildiğim kadarıyla geri kalan herşey için S2
Alıntı