What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skystar hd 2 sinyal sorunu

ss hd 2 kartım var. tv seyrederken birden yayın gitti.Hiç sinyal almıyor! Kabloyu kontrol ettim kabloda herhangi bi sorun yok. Bilgisayar karı görüyor ANCAK aygıt yöneticisinden kart bilgilerine girdim, aygıt düzgün çalışıyor diyor ama alttaki aygıt kullanımı(Bu aygıtı kullan , bu aygıtı devre dışı bırak) olan yer sönük!! Sorun ne olabilir acaba??

[Resim: aRbSA.jpg]
Alıntı

Bilgisayarı yeniden başlat olmadı kartı çıkar yeniden tak düzelir büyük ihtimal..
Alıntı

Yaptım olmadı. 5 sene ss 2 kullandım sonra skystar hd2 ye geçtim. acemi değilim bu konularda. ilk defa basıma geliyor. Sanırım garantiye gönderecemm..
Alıntı

Donanım a tıkla kaldır de sonra pc yeniden başlat eğer pc yeni donanım bulmaz ise aynı yere gelip donanım değişiklerini tara de yukarıdaki menüde bir yerde sonra pc yeniden sürücüyü yükler olur herhalde.

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı

Aynı sorun bendede olmaya başladı. Saçma bir şekilde oturum kapatıp açınca yayın geri geliyor.

Win7 32bit kullanıyorum.
Alıntı

(17-01-2012, 16:38)metalmen demiş ki:  Aynı sorun bendede olmaya başladı. Saçma bir şekilde oturum kapatıp açınca yayın geri geliyor.

Win7 32bit kullanıyorum.

Bu kartların genel problemi herhalde büyük ihtimal sürücüsünde bi dengesizlik var ss2

zamanındada bi sürücü vardı en az sorun onla yaşanıyodu hiç sorun yok gibi bişeydi fakat

diğer sürücülerin hemen hepsinde problemler alıp başını gidiyodu ...
Alıntı