What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

skystar hd 2 - trt hd

DVBDream ilk çalışmaya başladığında en son açtığım kanal trt hd ise kanal geliyor.Kanallar arsında dolaştıkdan sonra tekrar açmak istediğimde ise yok Huh nasıl iş hayret atv ve ahaber hd de sorun yok.
Alıntı

diseq ayarlarını kontrol et.. server4pc kapalı olsun.
Alıntı

Aynı sorun bende var, TRT HD nin ne zaman çalışıp çalışmayacağı belli olmuyor, en sağlıklısı Eutelsat tan izlemek
Alıntı

(14-08-2011, 17:20)Kaan Sparrow demiş ki:  Aynı sorun bende var, TRT HD nin ne zaman çalışıp çalışmayacağı belli olmuyor, en sağlıklısı Eutelsat tan izlemek

Evet bende de TRT hd gösternez oldu hem türk satta hemde eutelsat W3 de ne olduğunu bende anlamadım sinyal full prog DVB nin alt barında da gösterilen filmin adı ve özellikleri var ama gel gelelim görüntü ve ses yok şifrele dimi acaba diye düşünüyorum
Alıntı

Bende sorun yok 42 derecede çalışıyor.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

(20-08-2011, 13:51)extreme demiş ki:  Bende sorun yok 42 derecede çalışıyor.

Bende yaşıyorum mağlum sorunu sorunsuz çalıştığını söylüyorsun hangi sürücüyü kullanıyorsun söylermisin yada ne yapmam gerektiğini söylermisin rica etsem 1.1 ile 1.3 (technisat ın sitesinde mevcut olan) bu sürümlü sürücüleri kullandım şu anda 1.3 kurulu!
Alıntı

Ben başka kart kullanıyorum kanalda sorun yok demek istedim.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı