What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skystar HD 2 USB CI Windows 10 Problemi [ÇÖZÜLDÜ]

valla bende bu derdi çok çektim sorun anakartta bios ayarları olduğunu fark ettim sırf bu bilgiyi paylaşmak için buraya kayıt oldum. Ayarlarında oynama yapıp tekrar deneyin özellikle Peripherals sekmesi ana kartım gigabyte 85m
Alıntı

Bende de skystar usb 2 hd cı var ama windows 64 bit sisteme kuramadım üstelik kurmaya çalıştığımda mavi ekran uyarısı geliyor. Ustalar yardım eder misiniz
Alıntı

Biz olmadı sorun çözülmedi diyoruz ama mesajlarımız forum tarfaından ne hikmetse siliniyor..
Alıntı

(19-04-2021, 23:20)06bozkurtum demiş ki:  Biz olmadı sorun çözülmedi diyoruz ama mesajlarımız forum tarfaından ne hikmetse siliniyor..

birden fazla konuya mesaj atmanıza lüzum yok. isterseniz konu sahibine mail atın.
Alıntı

(19-04-2021, 23:50)emre demiş ki:  
(19-04-2021, 23:20)06bozkurtum demiş ki:  Biz olmadı sorun çözülmedi diyoruz ama mesajlarımız forum tarfaından ne hikmetse siliniyor..

birden fazla konuya mesaj atmanıza lüzum yok. isterseniz konu sahibine mail atın.
birden çok konu varsa vede biz o konulara mesaj atıyorsak bu forum kuralları gereği yasakmıdır..? zira bir konuda göremeyen belki diğerinde görür diye yazıyoruz..
Alıntı

kartın sürümüne iyi kontol edin
ona göre driver yükleyin yanlış bozuk driver sistemide bozar
Alıntı

(30-04-2021, 8:43)ahmetcelik66 demiş ki:  kartın sürümüne  iyi kontol edin
ona  göre driver  yükleyin  yanlış bozuk  driver    sistemide  bozar
Arkadaşım siz deneyip kurdunuzda çalıştırdınızmıda bu tavsiyeyi söylediniz zira şimdiye değin bütün bildiğim driverleri yükledim olmadı win 10 da hep mavi ekran verdi..
Alıntı

Arkadaşlar yükleyebilen varsa çözümünü paylaşırmısınız. Mavi ekran problemi hala çözülmedi mi ?

Not: Aynı bilgisayarda Skystar USB 2 (SD olan) sorunsuz çalışıyordu.
Alıntı

Dürüst olmak gerekirse, birinin aynı sorunu yaşamasını beklemiyordum.
Ama görüyorum ki burada hala bir çözüm yok, değil mi?
Yine de konuya abone olacak.
Alıntı

teşekkürler kardeş aynı sorun bende de vardı her pc açtığımda aygıt kısmından tanıtıp açıyordum.
Alıntı