What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

skystar HD2

arkadaşlarConfusedkystar hd2 kartımla yayınları izlemeğe başladım.fakat bazı kanalları dvb viewer'in hafızasına kaydedemiyorum.TRT paketi:11919v24444.ve TRT.HD Kanalları (transedit) le taratıp, select All,Export file yapıp. 42.0E türksat'a kaydet yapıp tamamlıyorum.daha sonra kanallara gelip kanalscan yapıp taratıyorum sinyalleri full gösteriyor kanal ve kanal no' kaydet yaptığım halde,kanal listesinde göstermiyor.Nedendir? saygılar..
bu arada (decameronus) arkadaşımıza, benim problemimle ilgili, Duyarlı davranış'larından dolayı çok çok teşekkürler.Herkese kolay gelsin...
Alıntı

selam arkadaşlar.Benim skystar HD2 'ye, 1.1.1.502 Driver bulamadım... Bu arada: iyi bir bilgisayar kullanıcısı olmadığımı belirtmek isterim.. Acil yardım... Lütfen
Alıntı

DVBDream kulanmanı tafsiye ederim daha pratik.
Alıntı

transeditteki işlemde kanalları bulunca update all demelisin. bu linkten yararlanın:
http://forum.skystar-2.com/transeditle-h...-2107.html
Alıntı

(12-12-2011, 1:10)pulsa demiş ki:  DVBDream kulanmanı tafsiye ederim daha pratik.

DVB Dream'de öbüründen daha bela.v1.7a kurdum ve daha sonra silip tekrar DVB Viewer'a döndüm.şu an bütün kanallar full..
Alıntı

dvb dream benimde hoşuma gitmiyor hd kanallarda görüntü dvbwiewerde daha kaliteli bendede skystar hd 2 var.
Alıntı