What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

skystar hd2 ağ denetleyecisi olarak görmüyor

skystar hd2 ağ denetleyecisi olarak görmüyor, çoklu ortam denetleyeci olarak görüyor driver ı kurduğumda ağ bağlantılarımda skystarla ilgili bir bağlantı bulunmuyor bu konuda ne yapabilirim saygilar
insan arabirim aygıtları
Technisat mantis BDA HID device olarak görüyor

win xp yüklü sp3
ilk olarak technisat ın sayfasındaki driver ı kurdum olmadı sonra kartla birlikte gelen driver ları kurdum ama yine olmadı
lütfen yardım
Alıntı

şimdi anladım ki zaten ağ denetleyicisi olarak görmesine gerek yokmuş ss2 lerden farklı, Progdvb nin eski sürümünü 4.?? ssHD2 kartı tanıtamamıştım ama şu anda 5.13 yuklu kartı tanıyor, sorun çözülmüş oldu saygılar
Alıntı

arkadaşım aynısı benndede oldu konuyu detaylı anlatırsan sevinirim ben anlamadım
Alıntı

(16-02-2010, 23:03)dede03 demiş ki:  arkadaşım aynısı benndede oldu konuyu detaylı anlatırsan sevinirim ben anlamadım
işletim sistemi ve kartını yazarsan yardımcı olabilirim saygılar
Alıntı

xp pro service pack2 li skystar2 hd cı
Alıntı

kutu içerisindeki cd yi yükledim kaç olduğunu bilmiyorum
[email protected]
emre donanım olarak aşağıdaki resimlerdeki gibi ses vede insan arayüzü olrak görüyor
[Resim: 0wmug1b243wv1912syny.jpg]

[Resim: 0kr8m9ffx3xjhdyew2uc.jpg]

[Resim: mfzg2y2uw3uve8ykwh7.jpg]

[Resim: 56905.JPG]
driverin içindeki dosyalar

[[Resim: v8lh8egv6s7pmk59a8f.jpg]
Alıntı

arkadaşım kullandığın dvb ye kartını tanıttınmı sen, technisat skystar hd2 olarak tanıt
Alıntı

görmüyo ki ses denetleyici olarak görüyor
Alıntı

kartı sorunsuz tanıtılmış bda aygıtı olarak. ağ bağdaştırıcısı olarak neden istiyorsun ki. bda da olabilir.
dvbdream yükle bda aygıtını seç tamam dır. ben kartını ss2 sandım o yüzden 4.4.1 vb sürücüler önerdim. senin kartın hd 2 olduğu için driveri farklı.
ses ve oyun kumandası altında ki technisat yazısına sağ tık özellikler sürücü sekmesine gel sürücü versiyonu yazar. aşağıdaki linkte en güncel sürücü var.
http://www.technisat-daun.de/download/so...2_6790.zip
Alıntı

tamam şimdi deniyorum
sürücü sürümü 1.1.1.502 diyor bide ben progdbd izlemek istiyorum bi sorun olurmu
Alıntı