What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

skystar hd2 ağ denetleyecisi olarak görmüyor

progdvb ücretli olan pro sürümünde hd desteği var. dvbdream kullan tavsiye ederim.
Alıntı

özelliklerden sürücüyü baktım yine 1.1.1.502 diyor bi sorun olurmu

progdvb için de sağolasın dvbdream mı kullanırız artık
dvddream çalışıyor fakat sinyal yok diyor yani kanal bulamıyor
Alıntı

tp listeni güncellemelisin. buradan indir. dvbdream\Transponders içine kopyala bütün ini dosyalarını. sonra tekrar tarat.
Alıntı

tamam oldu emre bey dvddream bda dosyasını indirdim kurdum dvddream çalışıyor tp listesinden manuel giriyorum sinyal yok diyor indirdiğim dosyasından ddpach diye bir dosya daha varmış o dosya içerisindeki dosyaları dvdream dosyasının içine kopyaladım sonra tekrar denedim manuel olarak girdim dvdream çalıştı çok mutlu oldum çünkü iki gündür uğraşıyordum bir türlü yapamamıştım sağolasınız sizin ve diğer arkadaşlara yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim saygılarımla

beni yoran ben daha önce skaystar2 kullanıyordum kurarken ağ denetleyici olarak tanıtıp srver4pc kurup daha sonra dvd oynatıcılarını kuruyorduk prograları kullanabiliyorduk hal böyle olunca kuruyorum kuruyorum ağ denetleyici olarak görmüyor ses sürücü olarak görüyr ama öyle değilmiş bda olarak tanıyor daha sonra sizin önerdiğiniz dvddream yükleyice sorun ortadan kalktı ha bide ben progdvd kullanınca onlada uğraştım olmayınca herneyse oldu ya yinede siz ve değerli arkadaşlara çok teşşekkür ederim
Alıntı

MERHABA SKYSATR2 TV KARTIM VAR ÖNCEDEN KULLANIYORDUM SORUN YOKTU GHOST ATTIKTAN SONRA DRİVER YÜKLEDİM AMA AĞ DENETLEYİCİ OLARAK GÖRMÜYOR.SES OLARAK GÖRÜYOR.BİR TÜRLÜ ÇÖZEMEDİM.PROGDVB KULLANIYORUM KARTI GÖRMÜYOR. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.
Alıntı