What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

skystar hd2'de hd sinyallar kaybolması

skystar hd2 bulunmakta ve dvbdream 1,5 kullanmaktayım. sd kanallar hiç bir sorun yok. Ama HD kanallar 15-20 seyrettikten sonra sinyal kaybolmatadır. ve anca bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra sinyal gelmemektedir. bir türlü düzelme olamadı ne yapmayalım yardımlarınızı bekliyorum...........
Alıntı

hd kanal seyretmek için dvbwiewer kullanman daha iyidir, aynısı olursa dvb dreamda versiyon yükselt 1.7 tavsiyemdir..
Alıntı

Aynı sorunu bende de var. SS HD2 anten ayarı çok iyi olmadığı zaman bunu yapıyor sanıyorum. Ben anteni yeniden ayarlayınca sorun halloldu.
Alıntı

(14-12-2011, 18:40)cemocem demiş ki:  hd kanal seyretmek için dvbwiewer kullanman daha iyidir, aynısı olursa dvb dreamda versiyon yükselt 1.7 tavsiyemdir..

yok kardeş 1,70 yükledim aynı oda 10-15 dakka sonra sinyal kayboluyo 6 yıldır sky star kullandım artık hd geçeyim diye bunu aldık ama malesef seyredemiyoz neden yapıyo anlamadım sinyal sorun yok gayet iyi lnb değiştirdim yine aynı neden oluyo bilemedim bide sadece dvbs2 yayınlar gidiyo dvbs hd olanlar gitmiyo....
Alıntı

kart arızalı olabilir,bir arkadaşın sorunu böyleydi araştırmalardan sonra tv kartının arızalı olduğu çıktı ortaya..
Alıntı

Kart arızası mı bilemem ama bu sorunu bu kartla yaşayan çok duydum yabancı forumlardada bu sorundan müzdarip birçok kişi var.

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı

Driver la ilgili bi problem olmasın technisat skystar hiç kullanmadım ama driver larından

çok çeken bilirim....
Alıntı

Sky star hd eski kalitesini kaybetmiş anlaşılan, dvb-s veriyonları baya sağlamdı.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

(14-12-2011, 17:23)COBALT22 demiş ki:  skystar hd2 bulunmakta ve dvbdream 1,5 kullanmaktayım. sd kanallar hiç bir sorun yok. Ama HD kanallar 15-20 seyrettikten sonra sinyal kaybolmatadır. ve anca bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra sinyal gelmemektedir. bir türlü düzelme olamadı ne yapmayalım yardımlarınızı bekliyorum...........

akradaşım dvb viewer kullanacan sorunun hallolur ,ben dvb dream denince aklıma zaten başka sorun gelmiyor SmileSmileSmile,ss2hd arızalı olsa hiçbir kanal seyredemezsin ,trthd seyredipte giderse sinyalin oda trthd nin çok harika yayınındandır SmileSmileSmilewin7 kullanıyorsan kodekleri iyi seçcen veya default de tamam,dvb viewer den başka program kesinlikle kullanmayacan hepsi vasat ,progdvb dışında, oda pahalı
Alıntı

(15-12-2011, 0:31)decameronus demiş ki:  
(14-12-2011, 17:23)COBALT22 demiş ki:  skystar hd2 bulunmakta ve dvbdream 1,5 kullanmaktayım. sd kanallar hiç bir sorun yok. Ama HD kanallar 15-20 seyrettikten sonra sinyal kaybolmatadır. ve anca bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra sinyal gelmemektedir. bir türlü düzelme olamadı ne yapmayalım yardımlarınızı bekliyorum...........

akradaşım dvb viewer kullanacan sorunun hallolur ,ben dvb dream denince aklıma zaten başka sorun gelmiyor SmileSmileSmile,ss2hd arızalı olsa hiçbir kanal seyredemezsin ,trthd seyredipte giderse sinyalin oda trthd nin çok harika yayınındandır SmileSmileSmilewin7 kullanıyorsan kodekleri iyi seçcen veya default de tamam,dvb viewer den başka program kesinlikle kullanmayacan hepsi vasat ,progdvb dışında, oda pahalı
arkadaşlar bence kart arızalı olsa seyretemem 10-15 dakka atv hd kanal d hd hepsinde aynı sorun var yani çanaklada alakalı deil sinyal kayboluyo bilgisayar yeniden başlatınca düzeliyo dvb dream 6 yıldır kullanıyorum okadar çok alıştım ondan dvb vier tuhaf geliyo ama 15 euro gibi bi fiyatı var galiba onun sorun ondan oldugu bilsem hemen alırım programı bide xp kullanıyorum codec sorunu yok hd ler işlemci 10-15 arası çalışıyo... en sonunda sky star hd2 çıkartcam yadigar sky star 2,6 var elimde takacam onuSmileSmileSmileSmile
Alıntı