What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SkyStar HD2 Diseqc Sorunu

Merhabalar Arkadaşlar
Sky Star HD2 aldım.Kurulumunu yaptım.Dvb Dream kurdum türksatta sorun yok çalıştırdım fakat diger uydularda(sirus,astra,hotbird) kanal taraması yaptırdıgımda türksat kanallarıyla karışık buluyor kanalları.Diseqc ayarlarında sorun yok.Her ihtimale karşı diseqc değiştirdim ama sonuç yine aynı.İşletim sistemim windows 7.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür edrim.
Alıntı

yazılımsal sorun. kartı bda olarak tanıttıysan dvbdream için yeni bda aygıtı var. bda device 2.4.0 onu dvbdream\Devices klasöüne kopyala ve tekrar dene.
Alıntı

Denedim ama maalesef sonuç aynı.
Alıntı

sürücü versiyonun nedir. en son 6790 sürümü mevcut. sitede driver bölümünden indirebilirsin.

Kanalları karışık bulması diseq sinyalinin gönderilememiş olması. diseq ayar penceresinin resmini gönderirmisin?
Alıntı

karabuga kardeşim sende d smart HD kanallar cıkıyormu senın HD cartında bana cevam veririsen sevınırım cıkıyorsa bende sky HD alacam aver medya var bende hd 700 cevabını bekklıyorum veya bu konuda bana yardım edecek varmı ustalar gerek turksat gerekse hotbıtde HD kanalar yok bende yardım edebılırmısiniz
Alıntı