What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skystar hd2 ye geçiş

Merhaba ben bu sitenin yardımıyla ss2 mi kurup güzel bir şekilde faydalandım . Şimdi Skystar HD2 aldım bilgisayarıma format atıp kurmak için baaşladım windows 7 32 bit sistemimde tanıttım ve verilen ssHD2 programını kurdum fakat kurulumu yaptığım yer hep boş görünüyor nerde hata yapıyorum bulamadım... Lütfen yardım edersenşiz minnettar olurum Teşekkürler
Alıntı

yönetici olarak çalıştır birde o şekilde kur
Alıntı

Maalesef cemocem denedim olmadı Program files daki dosyaya birşey yüklenmemiş

Cihazın resmi aşağıda gelen cd den yükleme de yaptım olmadı , Ayrıca siteden indirdiğim sürücüde işe yaramadı Başlat taki Technisat klasörü boş hayret verici bir hata yapıyorum ama bulamadım...

[Resim: Skystar+HD2hd2.jpg]
Alıntı

adaş team viewer programını kur sana baglantı yapıp halledelim sorununu anlatamkla olmaz senin iş
Alıntı

Tamam kardeş kuruyorum
Alıntı

Arkadaşlar sorunum çözüldü yardımda bulunan arkadaşlara çok teşekkür ederim
Alıntı

Hayırlı olsun bende yeni aldım dreamvier kurdum yayınları alıyorum fakat şifreler çözülmüyor herşeyi yapmama rağmen Sad
Alıntı

(26-12-2011, 4:12)esamanci demiş ki:  Hayırlı olsun bende yeni aldım dreamvier kurdum yayınları alıyorum fakat şifreler çözülmüyor herşeyi yapmama rağmen Sad

Arkadaşım şu siteye verdiğim bütün dosyalar test edilmiştir skystar hd 2 de rahatlıkla kullana bilirsin hadu 1.27 ve vpling 2.46 ilede çalıştıra bilirsin saygılarımla
http://forum.skystar-2.com/skystar-hd-ma...-3817.html
Alıntı