What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SkyStar S2 nerden alınabilir ?

Herkese merhabalar.

Şu anda Skystar 2 kullanıyorum. HD yayınları izleyemediğimden Skystar s2'ye geçme düşüncesindeyim. Fakat araştırmalarım sonucu malesef şu anda stok sorunu var. Onun dışında DVB-S2 destekli kartı nerden satın alabilirim? Kaya Center dışında bu hizmeti veren güvenli siteler var mı? Bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim. Herkese şimdiden çok teşekkürler.

***** dan alınabilir.google dan aratabilirsin.fiyatıda uygun.ben skystar usb2 hd ci ordan almıştım

@efe_7056 skystarS2 yerine size prof 8000 tavsiye ederim skystar ile donma sıkıntıları codec sıkıntıları cekiceksiniz prof kartın codec ve ses cözücü özeligi var...

(09-11-2011, 4:50)efe_7056 demiş ki:  Herkese merhabalar.

Şu anda Skystar 2 kullanıyorum. HD yayınları izleyemediğimden Skystar s2'ye geçme düşüncesindeyim. Fakat araştırmalarım sonucu malesef şu anda stok sorunu var. Onun dışında DVB-S2 destekli kartı nerden satın alabilirim? Kaya Center dışında bu hizmeti veren güvenli siteler var mı? Bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim. Herkese şimdiden çok teşekkürler.
Akşam başka bir forumda vermiştim bu adereslerden alabilirsin
http://www.*****.com/asp/product/5/SKYSTAR-USB-2-HD-CI ankarada ana bayii
http://www.hepsidijital.com/TECHNiSAT-Sk...573.html#0 karaköy yüksek kaldırımda

Şahsen Skystar HD2 yi önermem pek iyi duyumlarım olmadı onunla ilgili birde üstüne silikon tuner i gördüm komple soğudum. Bende Proftuner 8000 pci-ex modelini düşünüyorum

[Resim: di-57A9.jpg]
High sensitivity
Features of reception and presentation of DVB data services (high-speed multicast and internet access)
Support of AltDVB, DVBDream, DVBviewer, ProgDVB, MediaPortal, FastSatFinder
DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2, USALS
Remote control
Drivers for Windows XP/Vista/Win7
BDA-driver (Broadcast Driver Architecture) supports many 3rd party applications
Designed in Germany

Video Features

HDTV support (MPEG2 and MPEG4/H.264)
AC3 5.1 software decoder
Support of DXVA (DirectX Video Acceleration) for H.264
Plug and play installation
Recording and playback via TV/radio
Teletext
Time shift support
Electronic Program Guide (EPG)

Arkadaşlar hepimizin silikon tunerli DVB-S & S2 kartlara karşı alerjisi gelişmiş, bende aynı fikirdeyim.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]

(09-11-2011, 16:04)Metin demiş ki:  Arkadaşlar hepimizin silikon tunerli DVB-S & S2 kartlara karşı alerjisi gelişmiş, bende aynı fikirdeyim.

Aynen öyle prof bu işte cok iyi skystar adıyla kalıcak sadece bu gidişate göre sistemin ne kadar iyi olursa olsun skystar kesin donma sıkıntısı ve codec sorunları vercektir hd izlemek izdiham olabilir tavsiyem prof'tur herkeze duyrulur...!!!

burada sadece duyduklarınızı yazıyorsunuz alın kullanın ondan sonra skystar hd 2 ye 290 tl verdim nedenimi yok satıyorlar 2 yıl garantili bu kartlar faturalı ve benim için en önemli özelliği 19.2 astra uydusundaki 12070,12460,12480 bu frekansları en iyi tüner olduğunu bildiğiniz kimseninde inkar edemediği next 2000 serisi uydu cihazlarının tünerlerinden iyi olması o küçümsediğiniz silikon tüner bu yazdığım frekansları next 2000 de seyredemez barçalı olarak gelen sinyalleri skystar hd 2 de devamlı olarak seyretmem o yazdığınız yazıları bende okudum fakat yinede skystar hd 2 yi aldım hepinize saygılarımla

Ben Tevii modellerini de inceliyorum, S470- S471- S660, Bu modellerden kullanan arkadaşlar varsa bizimle deneyimlerini paylaşmalarını rica ediyorum.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Konu Kilitli