What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SkyStar USB 2 HD CI (Acemi Kullanıcı)

Merhaba ilk tv kartım bu benim sorum bu modeli kullananlar varmı memnunlarmı ve içine yazılım atılabiliyormu (biss spor müsabakaları sırasında trt, ntvspor, ictimai tv) ve extra biss dışı açtığı kanallar varmı yazılım desteği ile ilgili yazımı nerden temin edebilirim çok şey istiyorum ama birde nasıl yükleyeceğim.
Not:Bu isimli başlık varmıydı bilmiyorum baktım göremedim, bazı arkadaşlar forum kirliliği yarattığımı düşüyorlarsa şimdiden kendilerinden özür dilerim ve acemiyim mazur görün.
Alıntı

Kullandığın dvb oynatıcı hangisi? Örneğin dvbplayer, progdvb...Ona göre yönlendirme yapalım.
Alıntı

Teşekkür ederim cevap için hangisini kullanıyorsun derseniz o kadar acemiyimki onu bile bilmiyorum şuan yeni kurmaya çalışıyorum cd yi taktım bir yeniden başlat yapayım çıkan şeyleri size yazıcam.
DVBViewer TE2 diyor simge masaüstünde tıkladım şuan sadece siyah ekran gözüküyor ne yapmayalım kanal bulmak için?
Alıntı

Tamam onu boş ver. Progdvb sitesinden download kısmına gir. Progdvb 648 indir. Onu kur. Kurarken kartını iyi seç. Kumanda varsa onu seç. En son Empty yazan bir seçenek çıkacak. Oraya Turksat 42'yi seç. Otmatik kanallar hazır olacak. Boş yere uğraşma yani. Dene yaz kardeşim.
Alıntı

Tamam hocam yapıyorum hemen sonucuda size yazıcam bu şuankini kaldırayımmı peki?
Alıntı

Yok yok. Dur. http://forum.skystar-2.com/progdvb-6-83-...-3713.html şurdan indir. Dediğim gibi kur. Bu senin kart Hd ya. Tam senlik.
Alıntı

İlgili siteye girdim bulamadım 648 i mahsuru yoksa indirme linkini atabilirmisiniz?
Ok indiriyorum eyvallah sonucu yazıcam
İlgili linkten trial reset imi indiricem?Diğerine tıklayınca bissürü farklı download seçeneği varda farklı siteye yönlendiriyor bissürü model var?
ProgDVB6.83.2Pro.exe şunu indiriyorum ve kuruyorum
Alıntı

trial reset http://forum.skystar-2.com/attachment.php?aid=1236
Alıntı

Emre hocam kurdum bunu ilgili klasör içine kopyaladım resetledim şimdi napıcam?Masaüstümde progdvb 6 oldu işletim sistemim win7 prof. 32 bit?
Alıntı

(21-02-2012, 22:43)DAĞLI59 demiş ki:  Emre hocam kurdum bunu ilgili klasör içine kopyaladım resetledim şimdi napıcam?Masaüstümde progdvb 6 oldu işletim sistemim win7 prof. 32 bit?

Trail çalıştıysa 21 gün ibaresini görüceksin o zaman tamamdır. Program açılınca uydu taraması yap tamamdırWink
Alıntı