What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SkyStar USB 2 HD CI (Acemi Kullanıcı)

Tamam. Doğru kurduysan progdvb simgesine tıkla izlemeye başla. Tabi anten kablosunun bağlı olduğunu varsayıyorum.
Alıntı

Kemmrt hocam sanki görüntüyü netten alıyor gibi çok kötü bak resim yapıştırayım size nerden ayar yapcaz siz tarif edin?
[Resim: 2xg2h.png]
Birde her açılışında sanki birşey yükleniyor gibi altta dolum yapıyor simgesinde şimdide pat diye kapanıyor açılmadan?
Alıntı

Progdvb dili Türkçe mi ingilizce mi şu an?
Alıntı

İngilizce türkçe olsun diye bir siteden yama indiriyorum şuan.
Şuan ama kesinlikle eminim görüntüyü internetten alıyor büyütünce berbat oluyor çünkü.
Alıntı

Setting kısmına gir. Video kısmında codecs var. Oraya gel hangileri seçili yaz.
Setting Options Video Codecs Orda yazanları istiyorum.
Alıntı

Hocam resmi kopyalıyorum dilide türkçeye çevirdim sayenizde halledicez inşallah.
[Resim: 2xggp.png]
Alıntı

Ayarlar doğru ve gayet güzel. Gördüğüm kadarıyla görüntü fena değil. Bundan sonra yapacakların şunlar. Video codec kısmından seçili özellikleri tek tek değiştirerek istediğin görüntüyü elde etmeye çalış. Yine de görüntüyü beğenmiyorsan formdan codec araştırması yap bilgisayarına o sayfalardan codec indir kur onları dene. Görüntü yine istediğin gibi değilse bil ki ekran kartın iyi değil. Bana bilgisayar özelliklerini yazsana. Son bir yardımcı olayım.
Alıntı

Hocam okunabiliyordur inşallah codecler olmazsa tek tek eller yazayım
Alıntı

sen internet tv yi açtın sanırım uydu devrede değil...
Alıntı

Hocam kesinlikle ben tv kartından uydudan izlemiyorum çünkü altta uploading diyor yani net üzerinden izlettiriyor bana şuan çanak antenden değil bunu nasıl ayarlarım hemen pc özelliklerimide yazayım.
Aynen emre hocam nasıl devreye sokucam uyduyu hangi ayarlardan?
işlemci 1.60 ghz intel pentium dual cou e2140 3.12 gb ram 32 bit işletim sistemi
Alıntı