What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

skystar usb 2 hd ci ve Diseqc

skystar usb 2 hd ci ile diseqc switch sadece s1 portunu goruyor dierlerini gormuyor switch nextin diseqc 2.0,sinyal ve kabloda sorun yok ve programim progdvb,sistem win7 x64,codec ve driverda sorun yok.

yoksa 1.2 uyumlu diseqc switch kullanılmalı?piyasada 1.2 uyumlu diseqc bulmakta zor bir onu deneyemedim Big Grin)) kaç gündür deniyorum bi çöüm üretemedim. yardımcı olursanız cok sevineceğim...

çalışan switch ve sistem ayarları hakkında deneyimli arkadaşlardan cvp bekliyorum.. teşekkürler..
Alıntı

Elbette bulamazsınız, "1.2 DISEqC" swich değil DISEqC motordur.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

bu kart ozaman desteklemiyormu switchi?? 1.2 dediğimi 1.2 uyumlu switch
Alıntı

Sanirim anlatamadim. Birinci çanak türksat 4in1 lnb direk kablo ile calisiyor.ikinci çanak sirius 2in1 lnb direk kablo ile calisiyor.diseqc ile 4in1 lnb nin 3sunden ve 2in1 lnb nin birincisi ni kendime kullanilmaktadir. bu iki uyduyu karta dayze switch ile alacagim yalnız sinyal sadece diseqc in lnb1 portunu görüyor.
Alıntı

evet arkadaşlar sorunu çözdüm. dvb viewer pro indirdim diseqc ayarlarını yaptım. iki uyduyuda tarama yaptım. ve olay tamamdır Big Grin)

progdvb nin durduk yere donmalarından sıkılmıştım zaten, okadar para ver, verimsiz kullan bi yere kadar ..
Alıntı