What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SkyStar USB 2 HD CI Win7 tanımıyor

Tv kartını 3-4 gün önce aldım ve win7'de ilk defa kurduğumda gayet güzel çalıştı ama ilk kez kurduğum için iyi kalite elde edeyim diye bir ton codec kurdum karman çorman oldu ve bende format atıp temiz birşey kurayım dedim keşke format atmaz olaydım.
Şimdi hiç bir şekilde tanıtamıyorum.. Otomatik olarak "Standart dışı oyun" falan birşey yazıyordu ses video denetleyicilerinde.. Daha sonra bunu manuel olarak sürücü güncelleştir yaparak tanıtmaya çalıştım sürekli bilgisayar resetledi. Daha sonra benim pci ses kartını çıkardım ve driverlerini sildim o problem gitti ancak sorun hala devam ediyor. İlk kez kurduğumda orjinal cd'den kurmuştum çalışmıştı ama şimdi çalışmıyor, ayrıca forumlarda yer alan bir çok driverı'da indirdim ama hiç biri fayda etmedi. en fazla ses video denetleyicisnde skystar kartının adını görüyorum fakat ya ünlem işareti oluyor üzerinde ya da bu aygıt düzgün çalışmıyor hata kodu 10 falan birşeyler yazıyor.. usb kablosunu takmadan da denedim, usb kablosunu taktıktan sonra da denedim hiç bir şekilde olmuyor. Win Xp kurmaktan başka çare yokmu acaba Sad

soft_SkyStar_Programmlisten_Update_de
soft_deen_SkyStar-USB-2-HD-CI_001
soft_deen_SkyStar-USB-2_001
soft_deen_SkyStar12-TV_001
soft_4.5.1_dvb_pc_tv_stars_6816

bunların hiç birisi fayda etmedi.
Alıntı

Şimdi Windows XP kurup deneyeyim dedim cihazmı bozuk acaba diye..
Windows xp'de usb kablosunu taktım hiç bir şekilde yeni bir aygıt bulundu falan demedi, kendim donanım ekleme sihirbazından ses aygıtı olarak ekledim bda olarak ama "Bu aygıt başlatılamıyor. (Kod 10)" yazıyor
Alıntı

bu kadar sürücu denerseniz olacağı budur.. bence formattan dolayı eski anakart ve sistem sürücüleri soruna sebep olmuş. önce anakart sürücülerinizi güncelleyin. win7 kalsın xp ye kesinlikle geçmeyin.
usb bağlantısını çıkarın..

pc yi yeniden başlatın.

http://forum.skystar-2.com/usbdeview-2-11-t-5906.html konudan programı indirin ve aygıtınızın adının geçtiği tüm aygıtları kaldırın.. denetim masası program ekle kaldırdan skystar adının geçtiği tüm yazılımları kaldırın..

yeniden başlatın..

kullanmanız gereken driver bu indirin usb bağlantısını sağlayın ve 32bit/64 neyse tanıtıp kurun..
Alıntı

önce win7 kurdum hiç birşey kurmadan direk ilk olarak kurulum yaptım olmadı.
şimdi sistemde windows xp yüklü yine hiç birşey kurmadan direk cd sinden setup yaptım yine olmadı. dediğinizi deneyeyim 30 saattir hiç uyumadım deli etti beni bu da olmazsa firmayı arayayım. ama xp de usb aygıtını taktığımda hiç bir uyarı vermesi anormal değilmi. Bozuldu gibi geliyor bana.
Alıntı

bence formattan dolayı eski anakart ve sistem sürücüleri soruna sebep olmuş. önce anakart sürücülerinizi güncelleyin.
Alıntı

dediklerinizi sırasıyla yaptım ama yine olmadı. ilkinde yine aynı uyarıyı verdi ünlem işareti vardı üzerinde. 2 sinde tekrar hepsini kaldırıp anakart chipset driverini indirip kurdum ve sonrasında yeniden başlatıp verdiğiniz driveri kurduma ama aygıt yöneticisinde tanımsız hiçbir donanım görünmüyor herşey normal görünüyor ama listede skystar sürücüsü görünmüyor. Dreamwiev'den baktğımda da doğal olarak hardware kısmında hiçbirşey görünmüyor.
Alıntı

farklı bir pc de deneme imkanınız varsa dneeyin o zaman arızalanmış olabilir.
Alıntı

kendi notebook'umda denedim ondada olmadı..
servisi aradım, ürünü gönderin değiştirelim dediler öyle yapacağız artık.
Alıntı

Bendede aynı sorun var, burada yazan her türlü yönergeyi denedim technisat sitesinden tüm sürücüleri indirdim kurmaya çalıştım, halen daha sürücü yüklenemedi, formattan önce sıkıntı yoktu pc de win 7/32 bit işletim sistemi kurulu ilgili resimler ekteki gibi yokmudur bunun pratik yolu arkadaşlar.

[Resim: 7934Adsiz1.png]

[Resim: 936Adsiz.png]
Alıntı

kasayı aç kartı başka slota tak öyle dene.
Alıntı