What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SKYSTAR USB 2 HD CI windows 7 64 bit kurulum problemi

Arkadaşlar cihazı yeni aldım fakat bir türlü çalıştıramadım. Diğer sky star kartlarla ilgili konularıda okudum belki paralel bi çözüm olur diye fakat nafile. siteden indirdiğim direver larla ve yöntemlerle cihaz aygıt yöneticisinde ses aygıtlarının altında görünüyor. Fakat Cd ile gelen program (dvbviewer zannedersem) kurduktan sonra hiç bi şekilde görüntü gelmedi. Kanal arama bölümünde ise cihazın sinyali yok görünüyor. Arkadaşlardan ricam acaba yeni aldığım bu cihaz mı bozuk yada işletim sistemi sorunu mu var. cevp yazan arkadaşlara şimdiden teşekkürler
Alıntı

cd den çıkan yazılımı bi kenara at. aynı anda hem ap bağdaştırıcıs altında hem de ses aygıtları altında gözükmez.. kartın tam modeline göre driver seçtiğinden emin ol.. ya da garanti olması için cd den kur fakat cd de ki eski olabilir ve win 7 desteği olmayabilir..

dvbdream öneririm bunu kullan.
Alıntı

aygıt yöneticisinde insan arayüzü kısmında görünüyor zannedersem bu kumandayla ilgili bölüm. birde ses aygıtının altında görünüyor. Forumda ilk yüklemelerde hep ağ bağdaştırıcısı olarak görülmüş bende hiç olmadı, sadece bilinmeyen aygıt olarak görmüştü ilk baştan. dvbdream yükleyip deneyeyim teşekkürler
Alıntı