What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

skystar2 2.6 2 2.8

selam arkadaşlar yeni bir tv kartı almayı düşünüyorum ss2 2.6 ile 2.8 arasında fark nedir? birde ss2 mi ss3 mü alsam?
internette araştırdım ama herkez farklı bir yorum yapmış. kesin net bir sonuca varamadım. yardımlarınızı bekliyorum simdiden teşekkür ederim
Alıntı

SS2 Tecnisat (alman ürünü) SS3 ise tecnisat ile alakası olmayan bir üründür arkadaşım ve ayrıca önümüzdeki yeni trend HD yayınları giderek artığı için DVB-S2 uyumlu olan uydu alıcısı yada kartını tercih etmeni tavsiye ederim.

Bir yabancı bazlı sitede "Proff" diye HD DVB-S2 uyumlu uydu tv kartı var, fiyatıda Tecnisat SS2 HD2'ye göre çok,çok hesaplı 65 usd +10 usd de kargo ile 10 ila 30 gün içinde kapına geliyormuş.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

tsk yorumun için ama ben ekran kartı hd yi desteklemez vede hd yayınlar üçretli paketlerde var bence hd için cok erken .
peki ss2 2.6 ile 2.8arasında ne fark var hangisini alayım sence
Alıntı

Donanım versiyonu oluyor, ikiside aynı değişen pek bişey yok. Yanlış hatırlamıyorsam 2.8 sürümlü olanın kumandası farklı usb uzaktan kumandası var.

Alıntı

öylede internette araştıdım bir yerde 2,8 de kanaları bulmuyor diyor bir yerde cok iyi hatta kanal geçişleri daha iyi diyor.tuner silikon degil diyor ve bu yuzden sinyaller zayıflıyor diyor ama sistemi daha az kasıyor diyor çıkmadım işin içinden
Alıntı

BenTecnisat yapımı ss2 2.6 d yi 3-4 senedir kullanıyorum ve çok memnum, tek eksiği ve zafiyeti LNB F konektörü çıkışı anten tesisatı yüzünden veya bilinmedik bir sebepten dolayı kısa devre olursa ss2 kart ve pc anakartının hasar görebilme riskidir. Bu yüzden çok kaliteli LNB, DISeqC swich ve kablo kullanmak gerekiyor. Asla ve asla ss2 ye DISeqC motor bağlanmamalıdır.

kart şaring olayı sayesinde HD kanalları seyretmek için HD uyumlu DVB-S2 bir kart almak şart olduğu için bende en kısa zamanda HD li sisteme geçeceğim.

Alıntı

teşekür ederim metin yardımlarından dolayı.
Alıntı

Ben teşekkür ederim, bişey değil.

Alıntı

(22-06-2010, 12:16)neshat demiş ki:  selam arkadaşlar yeni bir tv kartı almayı düşünüyorum ss2 2.6 ile 2.8 arasında fark nedir? birde ss2 mi ss3 mü alsam?
internette araştırdım ama herkez farklı bir yorum yapmış. kesin net bir sonuca varamadım. yardımlarınızı bekliyorum simdiden teşekkür ederim

ister ss 2-2.6 istersende 2.8 al, ama ikinci el almanı tavsiye ederim.
www.sahibinden.com
Alıntı