What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skystar2 2.8 SORUN SARI ÜNLEM İŞARETİ ?

Arada bir devamlı böyle sarı ünlem işareti Oluyor ve ağ bağdaştırıcısnda ya da hiç birşekilde olmuyor bu ancak sistemi geri yükleyince düzeliyor sebebi nedir bunun Bıktım valla.
Alıntı

xp kullanıyorsan vede her geri yüklemede sp2 ye dönüyorsan düzelir.güncellemelerin açıksa sp3 olarak güncelliyorsa vede senin driverin 4.5.1 den alt versiyonsa sarı ünlemin her seferinde cıkması normal" anlattıklarım varsayımdır" böyle bir durum varsa driveri sp3 de 4.5.1 e yükselt derim ben...
Alıntı

(17-02-2010, 16:47)cemocem demiş ki:  xp kullanıyorsan vede her geri yüklemede sp2 ye dönüyorsan düzelir.güncellemelerin açıksa sp3 olarak güncelliyorsa vede senin driverin 4.5.1 den alt versiyonsa sarı ünlemin her seferinde cıkması normal" anlattıklarım varsayımdır" böyle bir durum varsa driveri sp3 de 4.5.1 e yükselt derim ben...

ilgin için tşk sp2 var ve kendi kendine hep bu şekilde güncelleme vs olmuyor
Alıntı

benm xp sp3 kart ss2 2.8a aynı kart yani ve 2-3 gunde bir prog dvb acılırken aygıt baslatılamadı hatası veriyor ve aygıt yöneticisinde sarı unlem cıkıyor sanırım aynı sorun driver guncel burdan indirdim ama duzelmiyo bu driverla baska ne yapabiliriz
Alıntı

slm ustam ben bugun format atım bilgisayarım ama skystar kurdum kurulum tama sinyal ve seviye yuksek ama ekranda birşe göstermiyor neden acaba yardımcı olurmsunuz tşk ederim ProgDVBPowerInstall7.7.3 kulanıyorum
Alıntı

sistemi geri yükleme pc ye restart at düzelio bendede oluyodu restart atıom duzelio
Alıntı

(11-03-2010, 22:13)bulent78 demiş ki:  slm ustam ben bugun format atım bilgisayarım ama skystar kurdum kurulum tama sinyal ve seviye yuksek ama ekranda birşe göstermiyor neden acaba yardımcı olurmsunuz tşk ederim ProgDVBPowerInstall7.7.3 kulanıyorum

güncel transporder listesini idir dvb klasörüne kopyala yapıştır diseq ayarlarından türksat 42 2A.3A ayarla tarat olması lazım..birde hazır kanal listesi ile denersin..
Alıntı

i have sky star 2 and i badly in need of a programme which enable me in activating all the channels in it especially the coded ones
open the coded channels for me
ok but they are already not opened in my sky star 2
which programme you advise me to use in order to see these coded channels
Alıntı

slm ustam güncel transporder indirdim diseq ayarlarından türksat 42 2A.3A tama ama birturlu duzetemdim sinyal ve kalite var ama görtu yok bir anlam varmedim
Alıntı

(13-03-2010, 21:42)bulent78 demiş ki:  slm ustam güncel transporder indirdim diseq ayarlarından türksat 42 2A.3A tama ama birturlu duzetemdim sinyal ve kalite var ama görtu yok bir anlam varmedim

sinyal varsa goruntu yoksa codekle alakalıdır progdvb mi yada dvbdream bunları kur bunlardan dene . .
Alıntı