What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

skystar2 bazı kanalları çekmiyor

üstdalar bayadır tv kartımı kulanmıyordum. çalıştırim dedim win7 uyumsuzluğu ile karşılaştım neyse onu çözdüm progdvb 6.3 kurdum kanalları tarattım bazı kanalları çekiyor bazı kanalları çekmiyor örnek show çekiyor kanal d cekmiyor gibi evde tv de hepsi çekiyor sıkıntı yok dayzek ayarlarını düzgün yaptım ama olmadı lütfen yardım.
Alıntı

slm dvbdream/Transponders klasörüne kopyala tekrar tarat.

Eklenti Dosyaları
.zip dvbdream_42e_tp.zip Boyut: 1.16 KB  İndirilme: 42
Alıntı

ustad cevap icin sagolasin ben prog dvb kullaniyordum bu verdigin dosya orda calismaz dimi. son olarak dream dvb dahami iyi sorunsuz ve dream dvb hangi versiyonunu kurayim link verirmisin tesekkurler
Alıntı

Bu adresten ProgDVB için olan exe dosyasını indirip çalıştırınız, güncel ve tüm uydulara ait tp dosyaları otomatik olarak güncellenecektir.
[Resim: ZT0OS.png]

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

bu sorunun nedenini buldum ve çözdüm yararlanması adına yardımcı olayım. öncelikle porg dvb 6.32.06 kullnıyorum. ayarlar sayfasından en alttaki ayarlarlara tıklayıp açılan sayafada show tool tips yazısının yanındaki kliki kaldırın sonra onun altında demultiplexor yazsının altındaki microsoftu elecard yapın bundan sonra tüm kanallarınızdaki sinyalleri almış olacaksınız kolay gelsin.

SON OLARAK: başka bi konuda üstadlarımdan yardım isteyecem. sinyal sorunun çözdüm kanllarım geliyor fakat bazı kanllarımda özellikle show tv veya samanyolu tv de ses sorunu yaşıyorum ses gelmiyor fakat programı ac kapa yaptığımda geliyor sanırm codec sorunu ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edermizsiniz.
Alıntı

Elecard codec' leri ile çakışma var.

Eğer haricen bir Codec pack kurulumu yaptıysanız elecard codec' leri ile çakışıp ses sorununa denen oluyor.

Prog DVB dizini içindeki "filters" klasörü içine girip orada bulunan unregister dosyasına çift tıklayıp unregister yapınız. Orada bulunan her şeyi siliniz. Tercihe göre Shark 007 Codek veya HD 2.4 2.5 2.6 herhangi bir codec pack kurulumu yaparsınız sorun hallolur.
[Resim: R17la.png]
[Resim: 32ooa.png]
[Resim: I3hYU.png]

Alıntı

üsdat yardım için çok sağolasın dediklerini yapacağım düzeldiğinde burdan bilgilendiririm.
Alıntı

metin kardeş sorun dediğin gibiymiş filters dosyasından unregister yaptım ama dosyalar silinmedi bende kendim kople sildim sonra ses sorunu düzeldi. yardım ların için teşekkürler. bence bu konu başlığı diğer arkadaşlara da yararlı olacaktır sürekli sorun yaşanan bir konuydu. herkese yardım için teşekkürler
Alıntı

Unregister yapmak o dizindeki dosyaları silmez, sadece kayıt defterindeki girdileri siler. Unregister yaptıktan sonra el yordamıyla "filters" klasörü içindeki tüm dosyaları siliniz, burada bir yanlış anlaşılma olmasın lütfen.

Alıntı