What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SkyStar2'de Sürücüyü Ne Ettiysem Kuramıyorum !

Arkadaşlar kartın sürücüsünü kurucam sürekli sarı ünlem işareti geörünüyor aygıt yöneticisinde. Orijinal Cd si arıza yapmış çalışmıyor. Ben de netten sürücü felan indirdim ama ne yaptıysam yapim "tamamlanamadı" uyarısı alıyorum ve aygıt yöneticisinde kartın üstünde sarı ünlem işareti oluyor.En son sürücüyü de denedim.4.6.0'ı
Kaldırıyorum yeniden deniyorum yine aynı sorun. Service Pack 3 vardı onu değiştim Service Pack 2 ye gectim yine olmadı. Acaba ne yapmalıyım. PCI yuvasını da değiştim bu sabah yine olmadı.
Aldıgım hatalar şunlar.
DENETİM MASASINDAN DONANIM EKLEME SİHİRBAZINDAN KURMAYA ÇALIRŞEKN ALDIGIM HATALAR:
[Resim: 67231809.jpg]
[Resim: 77839854.jpg]
AYGIT YÖNETİCİSİNDEKİ GÖRÜNÜMÜ:
[Resim: 10113741.jpg]

Şimdiden teşekkürler.
Alıntı

sanırım bir bda driver bir de diğer driver ile yükleme yapmışsınız. eski driveleri silin aygıtı kaldırın. arama bölümüne skynet.sys dosyadaki sözcük yada deyime skynet yazıp aratın oem li ve skynet li dosyaları silin ama dikkatli olun farklı dosya silmeyin server4pc bunu da kaldırın kartı farklı bir yuvaya takın tekrar sp3 kur ve 4.6.0 ile tekrar dene
Alıntı

hocam teşekkürler.
eski driver ları siliyorum bilgisayarımdan
yani aygıt yöneticisinde kaldır diyorum zaten.
beceremicem heralde ya Sad
Alıntı

Kartın slotunu değiştirip dene birde.İlk önce aygıtı kaldır daha sonra driveri sil bilgisayarı kapat slotu değiştir aç yükle öyle dene.
Alıntı

demek istediğiniz şu mu?aygıt yöneticisinden kaldırcam.
sonra driverı tanıtırken seçtiğim klasörü bilgisayarımdan tamamen silicem????
Alıntı

o işlemleri yaptıktan sonra bilgisayarı kapatın kasanın içinde tv kartının slotunu değiştirin.
Alıntı