What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skystar2 driver sorunu?

merhabalar

siteden driverı indirdim fakat kurunca böyle bir soru işareti çıkıyor acaba nedeni ney bilen varmı?

[Resim: 5x9h1.png]

[Resim: 60q2l.jpg]

gördüğünüz resimdeki kart ne yaptıysam olmadı 2 gündür şu an 6. saatim pc başında Smile yaptıklarımı sıralayacak olursam

1. pci slotlarını değiştirdim olmadı
2. pci slotlarının ve kartın girişlerini silgi ile temizledim, kolonya ile sildim olmadı.
3. 50 mb lık sürücü paketi ve diğer inf dosyaları işe yaramadı.
4. kendi sitesinden skystar2 sürücüsünü indirdim işe yaramadı.
5. win7 64 bit kullanıyordum. win xp 32 bitte de denedim olmadı.
6. bios ayarlarından belki çakışır diye onboard 1394 ayarlarını disable ettim birşey değişmedi.
7. msi anakartla çakışıyor mu endişesi de yaşıyorum

bir dünya para verip 2 sene sonra işe yaramaz kart almışım. yarasa bile bu kadar vakit ve uğraşımı boşuna götürdüğü için büyük hata etmişim. alternatif sorunlar karşılaşmayacağım bir kart yok mu acaba ?

yarın başka bir pc de deneyeceğim bakalım sonuç ne olacak?
Alıntı

hangi driveri kurdunuz 4.6.0 olacak. http://www.technisat-daun-fs.de/assets/m...TV_001.zip
Alıntı

(15-05-2012, 15:53)emre demiş ki:  hangi driveri kurdunuz 4.6.0 olacak. http://www.technisat-daun-fs.de/assets/m...TV_001.zip

aynen bu dosyayı indirdim. klasöre çıkarttım donanıma tanıtma sayfasında elle seçip klasörü ekledim tanıdı. ancak aygıt yöneticisinde ünlem işareti çıkıyor :S dolayısıyla diğer aşamalara geçemiyorum progdvb yi kurduğumda da aygıt yok diyor.

64 bit windows 7 kullanıyorum
Alıntı

kartınızın tam modelini yazar mısınız?
Alıntı

Technisat Skystar 2. usb falan değil anakarta takıyorum
Alıntı

tamam da tam modeli nedir bir resim vs kutusunda ne yazıyor..
Alıntı

akşam ayrıntılı yazayım modeli zımbırtısı neymiş
Alıntı

Ts35 olabilir mi kumandasinda yazıyor

Yada skystar 2 rev 2.8a
Alıntı

Çözemedik bir türlü yav :S
Alıntı

bence sorun yazılımsal kartı görüyor pc driver sorunu var bda olarak tanıtmayı dene 32bit 64bit farketmez. kart sıfırsa değiştirin farklı bir pc de tanımaz ise aldığınız yere götürün.
Alıntı