What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SkyStar2 Express HD almalı mıyım?

Merhaba arkadaslar bende dm500s var ve üstünde cccam de var. Ve size bir sorum olacaktı. Skystar 2 Express HD almayı düsünüyorum. Bunu aldiktan sonra bilgisayarima baglayip anten kablosunu skystar2 express hd ye takarsam....

1. HD kanalları izleyebilir miyim?

2.Dm500 s nin icindeki cccam.cfg yi skystar2 ye de koyabilirmiyim? Heralde skystarin öyle dosyalari var... (bir yerde okumustum)

3.cccam mi koydugum zaman skystar ile sky sport tu cektim diyelim o zaman direk skysport HD yi de cekmezmi?....(Skystar HD karti oldugu icin....)

Selamlar....
Alıntı

1) izleyebiliisin kart dvb-s2 destekli.
2) hadu, acamd bunların dosyalarına satın aldığın cline'ı ekleyebilirsin ama aanı anda kullanamazsın.
3) DM500 açıkken karttan sinyal alamazsın yana ikisi aynı anda çalışmaz.

4) İmlana dikkat et ve anlaşılır bir Türkçe kullan.
Alıntı

(28-05-2014, 14:14)emre demiş ki:  1) izleyebiliisin kart dvb-s2 destekli.
2) hadu, acamd bunların dosyalarına satın aldığın cline'ı ekleyebilirsin ama aynı anda kullanamazsın.
3) DM500 açıkken karttan sinyal alamazsın yana ikisi aynı anda çalışmaz.

4) İmlana dikkat et ve anlaşılır bir Türkçe kullan.

Sagol kardes. ikisini ayni anda izleyemedigimi biliyorum. 3. sorumu yanlis anladiniz.
"Sky Sport 1 HD" kanalini cekermiyim "skystar2" ile? Almanyada oturdugum icin klavye almanca kusuruma bakma.
Alıntı

hangi uyduda bu 13e de ki sky sport 1 HD ise sinyal alırsın fakat cccam açmayabilir. (19.2E) ve (28.2E) uydularındakiler açılır. kapsama alanı muhtemelen Almanya'yı da içine alıyordur.
Alıntı