What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skystar2 eXpress HD

Merhaba arkadaşlar

Skystar2 eXpress HD kartıyla ilgili herhangi bir konu acaba türkiyede kullanan yokmu
Alıntı

(07-03-2012, 9:30)mYdOnOsE demiş ki:  Merhaba arkadaşlar

Skystar2 eXpress HD kartıyla ilgili herhangi bir konu acaba türkiyede kullanan yokmu

Arkadaşım sorunun nedir saygılarımla
Alıntı

ben kullanıyorum yeni bir kart olduğu için fazla döküman bulman zor
Alıntı

bu akşam bilgisayarıma kartı taktım ama tanımıyor
Alıntı

Hangi işletim sistemi kullanıyorsun daha önce skystar tarzı bir kart kullandın mı? eğer kullandıysan pc ne ilk önce bir format at eski driver ve kodekler çakışmaya sebeb verebilir daha sonra kartı sisteme tak yine tanımazsa win7 için aygıt yöneticisi içerisinde eski donanım ekle deyip kartın driverlerinin bulunduğu klasör içerisinden kartına uygun driveri göster bu şekilde kartını tanıtabilirsin şu an için bu kartla stabil çalışan dvb oynatıcı programları arasında dvbviewer pro bulunmaktadır diğerlerinde problemler çıkabiliyor.
Alıntı

win7 64bit kart şimdi tanıyor ama bu sefer no dvbviewer no hardware avaliable diyor
Alıntı

(07-03-2012, 22:50)mYdOnOsE demiş ki:  win7 64bit kart şimdi tanıyor ama bu sefer no dvbviewer no hardware avaliable diyor

arkadaşım skystar hd exspresin kendi sidisindeki drayvırını dvbvieri te2 yazılımını kurarmısın
Alıntı

kendi cd deki yazılımı kurunca çalıştı ama dvbviewer 4.5 stabil çalışmıyor
Alıntı

(08-03-2012, 6:28)mYdOnOsE demiş ki:  kendi cd deki yazılımı kurunca çalıştı ama dvbviewer 4.5 stabil çalışmıyor

yasal lisansın varsa çalışır yoksa sorunludur dvbvieri 4.5 kurmanada gerek yoktur altdvb,progdvb,maythatre,dvbdream bu programlar yeterli istediğin bir tanesini kur saygılarımla
Alıntı

(07-03-2012, 22:07)dancenow demiş ki:  Hangi işletim sistemi kullanıyorsun daha önce skystar tarzı bir kart kullandın mı? eğer kullandıysan pc ne ilk önce bir format at eski driver ve kodekler çakışmaya sebeb verebilir daha sonra kartı sisteme tak yine tanımazsa win7 için aygıt yöneticisi içerisinde eski donanım ekle deyip kartın driverlerinin bulunduğu klasör içerisinden kartına uygun driveri göster bu şekilde kartını tanıtabilirsin şu an için bu kartla stabil çalışan dvb oynatıcı programları arasında dvbviewer pro bulunmaktadır diğerlerinde problemler çıkabiliyor.

bu kartı bende yeni aldım ama aygıt yöneticisi içinde eski donanımı ekle diye bir sekme yok,donanım değişikliklerini tara var onunlada olmuyor
Alıntı