What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skystar2 için En İyi codec paketi ?

win 7 işletim sistemim var ama görüntü hiç hoş değil sistemimde gayet yeterli iyi bir ekran kartı var 5870 8 gb ram vs ama görüntü kalitesinden memnun değilim dvbdream kullanıyorum önerebileceğiniz kendinizin kullandığı codec paketi nedir arkdşlar?
Alıntı

salam arkadash in iyi codec mpeg2 ucun inter video mpeg4 ucun hdpack 2.2
Alıntı

Hocam link verirmisiniz?
Alıntı

(21-01-2012, 3:28)Lecossel demiş ki:  win 7 işletim sistemim var ama görüntü hiç hoş değil sistemimde gayet yeterli iyi bir ekran kartı var 5870 8 gb ram vs ama görüntü kalitesinden memnun değilim dvbdream kullanıyorum önerebileceğiniz kendinizin kullandığı codec paketi nedir arkdşlar?

win7 için sadece ac3 filter lazım,gerisi fasafiso ,ayarları şöyle yap dvbviewer bende sen artık oraya
göre yap
[Resim: 1zcw0.jpg]
Alıntı

http://forum.skystar-2.com/sd-pack-ile-h...-2806.html

Linkte ki Codec Paketini İndirip Kurduktan Sonra Ayarlarını Aşagıda ki Yaparsan Kaliteli Bir Görüntü Yakalamış Olursun

[Resim: KK93k.png]
Alıntı

Sanırım bir yıl kadar önce en iyi görüntü kalitesi veren decoder hangisi diye internette baya bir araştırma yaptığımda karşıma Cyberlink çıkmıştı bende o günden beri Cyberlink kullanıyorum. Ayrıca DxVA 2 desteklemesi de önemli bir artısı, giriş seviyesi ekran kartlarıyla 2-3 kanalı aynı anda PIP ile izlerken bile işlemci tüketimi çok az, birden fazla HD kanal için orta seviye bir ekran kartı kullanmak gerekebilir ama tek kanal için 40$ lık ekran kartıyla bile işlemci kullanımı çok düşük değerlerde... Ekran kartı olarak nVidia (PureVideo) ve ATi (UVD2)'yi destekliyor olması da sizi bir markaya mecbur bırakmıyor.

Cyberlink DirectShow Filter olduğundan Media Player Classic gibi uygulamalarda x264 videoları izlerkende kullanabiliyorsunuz ve en iyi görüntü kalitesini elde etmiş oluyorsunuz.

Benim tavsiyem kesinlikle Cyberlink...

CLVD Pack v.1.7

Ayrıca Win7'de Renderer olarak EVR kullanman gerekiyor...
Alıntı