What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skystar2 İçin Win7 64 Bit Kurulumu Sorunu

Senelerdir 32 bit olanı kullanıyorum. Win 7 x64 için Technisat BDA sürücüsünü kaç kere yeniden indirdim. Doğru sürücü olduğuna da eminim. Ama hiçbir zaman düzgün bir kurulum yapamadım. 32 bit Window'ta hiçbir sorun çıkmıyor, 64 bitte kurulmuyor. En sonra BDA sürücüsü kurulumu denediğimde;

Runtime Error!
Technisat/bin/convert.exe
This application has requested the Runtime to terminate it in an unsual way.

şeklinde hata aldım. Microsot Visual C++ 2013 ve 2015 sürücülerini indirip kurdum. Yine yok. ProgDVB programını açıyorum. settings / Tv Sources yapıyorum. BDA seçtiğimde Properties bile açılmıyor. Öyle bana bakıyor. Bu programı melüllükten nasıl kurtarırız, bir üstat yok mu?
Alıntı

bda olarak sistemde kurulmuş mu? anladığım kadarıyla kurulmuyor WDM olanı dene. server4pc programına da gerek yok ayrıca. Driver sayfasında lite ve old olanlar var bunların içinde hem BDA hem WDM olarak mevcut. http://skystar-2.com/drivers.htm
Alıntı

BDA olarak sistemde kurulu. Aygıt Yöneticisinde sürücünün çalıştığı görülüyor. 32 bitte WDM olarak şu anda çalışır durumda. Ancak 64 bitte ProgDVB'de görülmüyor. Sadece Skystar 2 listede görülüyor.
Alıntı

progdvb şart mı başka program dene?
Alıntı