What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SkyStar2 Kurulum Hatası
Exclamation 

Merhaba arkadaşlar skystar2 ekran kartımın sürücüsünü kurmak isterken bir hata alıyorum sizlerin yardımını bekliyorum acil olarak hatanın resmini ekliyorum yardım edenlere şimdiden teşekkür ediyorum...

[Resim: SmQ4S.jpg]
Alıntı

aynı hata bendede var cvbını bulursan banada söylermisin Sad
Alıntı

Önce donanım sürücüsünü kurmanız isteniyor. Sürücüyü kurduktan sonra bu uyarı kalkar.
Alıntı

Donanım sürücüsü derken anlamadım tam olarak. 4.5.1 i kurarken bu hatayı alıyorum zaten.Birde Aygıt yöneticisinde tv kartımı göremiyorum ama ilk takıp bilgisayarı açtığımda tv kartını tanıdı ama dediğim gibi aygıt yöneticisinde göremiyorum tv kartımı. detaylı olarak yardımcı olacak kimse yokmu Sad
Alıntı

hangi iletişim sistemini kullandığınızı da yazınızda belirtirseniz ona göre yardımcı olunur size, biraz daha detaylı bilgi vermeye özen gösterelim..
Alıntı

ilginiz için teşekkür ederim kurulum sorununu geçtim sorunsuzca kurdum ama şimdide pek fazla kanal izleyemiyorum. ProgDVB kurdum ATV Star tv show kanald gibi kanallar çekmiyor bunun için ne yapmam gerekli sinyal gücü %80-90 gösteriyor.Biraz acemiyimde kusura bakmayın yapmam gereken bir ayar varsa detaylıca anlatırsanız sevinirim.

Windows XP Sp3 İşletim Sistemim.
Alıntı

hazır kanal listesi
http://forum.skystar-2.com/03-01-2010-gu...-1549.html
Alıntı

Aynı hatayı bende alıyorum işletim sistemim windows 7 kaçtane driver diye indirdim kurdum aynı hataya devam ediyor... Paylaşımınız için Teşekkürler..
SanırımDriver kısmını Bulamıyoruz anladığım kadarı ile..
Alıntı

arkadaşım ((The hardware and device driver must be installed before installing the application software. Please refer to the user’s guide fort he hardware installatin procedure specific to your operating system.))
bu hata kodunun çözümünü nasıl yaptın. yada bilen arkadaşlar yardım ederse sevinirim..
Alıntı

1. İşletim sistemize uygun sürücüleri kurduğunuzdan emin olun.
2. Aygıt yöneticisinde aygıt görünüyor mu onu kontrol edin.
3. Bu işlemi manuel olarakta yapabilirsiniz, sürücüleri bir dosyaya çıkarıp daha sonra aygıt yöneticisinden doananım sürücülerini, çıkartığınız dosyayı gösterin.
Alıntı