What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

skystar2 tanıtma problemi

http://www.gigabyte.com.tr/products/page...a-d3rev_10

anakartı yeni aldım herşey tamamda skystar2 yi bir türlü tanıtamadım. ''Bilgisayarınızın sistem üretici bilgileri, bu aygıtı yapılandırmak ve kullanmak için yeterli bilgi içermiyor. Bu aygıtı kullanmak için bir üretici bilgileri veya BIOS güncelleştirmesi almak üzere bilgisayar üreticinize başvurun'' diye bir hata alıyorum en son biosu da güncelledim, en son driveri da '4.60' yüklüyorum, slotu değiştirip deniyorum, donanımı kaldırıp tekrar yüklüyorum bir türlü olmuyor. aygıt yöneticisinde aygıtın yanında ünlem işareti var ve aygıt başlatılamıyor diyor. kartım sağlamdır eski anakartımda problemsiz kullanıyorum acaba anakart uyumsuzluğu mu var böyle bir problemle karşılaşıp çözen arkadaş varsa yardım
Alıntı

(23-10-2011, 23:56)silentman demiş ki:  http://www.gigabyte.com.tr/products/page...a-d3rev_10

anakartı yeni aldım herşey tamamda skystar2 yi bir türlü tanıtamadım. ''Bilgisayarınızın sistem üretici bilgileri, bu aygıtı yapılandırmak ve kullanmak için yeterli bilgi içermiyor. Bu aygıtı kullanmak için bir üretici bilgileri veya BIOS güncelleştirmesi almak üzere bilgisayar üreticinize başvurun'' diye bir hata alıyorum en son biosu da güncelledim, en son driveri da '4.60' yüklüyorum, slotu değiştirip deniyorum, donanımı kaldırıp tekrar yüklüyorum bir türlü olmuyor. aygıt yöneticisinde aygıtın yanında ünlem işareti var ve aygıt başlatılamıyor diyor. kartım sağlamdır eski anakartımda problemsiz kullanıyorum acaba anakart uyumsuzluğu mu var böyle bir problemle karşılaşıp çözen arkadaş varsa yardım

usta aynı sorun bendede var yeni bir sistem dizdim aynı sorunu yaşıyom çözüm bulamadım anakartımın modeli asus P8Z68-V ne yapça ya kafayı yedim herşeyi denedim olmadı.
Alıntı

Arkadaşlar yeni sistem kurduysanız. İşletim sistemini de sıfırdan yüklemişsinizdir diye düşünüyorum. Net Framework paketini yüklediniz mi? Ayrıca hangi aşamada ne tür bir sorunla veya mesajla karşılaştınız yazarsanız daha net yardım alabilirsiniz. Bu arada güle güle kullanın.
Alıntı

Sürücü manuel yüklemeyi denediz mi? Eğer denemediyseniz sitede sadece inf dosyaları içeren bir sürücü paketi var onu yüklemeyi deneyin.

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı

Asuslar bu hatayı genelde veriyor. Öncelikle Win7 32 yükleyin. Sürücü güncellemeden 460 dosyasını elle gösterin. İlk etapta ses kartı olarak görebilir. Güvenli modda yeniden deneyin. Sorun çözülecektir.
Alıntı

(16-01-2012, 20:53)kemmrt demiş ki:  Asuslar bu hatayı genelde veriyor. Öncelikle Win7 32 yükleyin. Sürücü güncellemeden 460 dosyasını elle gösterin. İlk etapta ses kartı olarak görebilir. Güvenli modda yeniden deneyin. Sorun çözülecektir.

ben de driver çakışması yaptı anakartı değiştirince win 7 64 bit kurdum ama daha öncede win 7 64 bit kullanmıştım hiç sorun yaşamadım.anakart bios yükledim yine aynı.artık ya birdahaki formatta tekrar denerim yada yeni driver çıkınca
sistem asus P8Z68-V anakart + ssd 120 Hdd + 1 tb hdd + 8 gb 2133 ram + i7 2600k 3.4ghz + msi 460 gtx 1gb x 2 sistem epey yüksek sistem ama yeni sistemde sıkıntı yaptı bende tv kartı.
Alıntı

(19-01-2012, 21:47)viera1905 demiş ki:  
(16-01-2012, 20:53)kemmrt demiş ki:  Asuslar bu hatayı genelde veriyor. Öncelikle Win7 32 yükleyin. Sürücü güncellemeden 460 dosyasını elle gösterin. İlk etapta ses kartı olarak görebilir. Güvenli modda yeniden deneyin. Sorun çözülecektir.

ben de driver çakışması yaptı anakartı değiştirince win 7 64 bit kurdum ama daha öncede win 7 64 bit kullanmıştım hiç sorun yaşamadım.anakart bios yükledim yine aynı.artık ya birdahaki formatta tekrar denerim yada yeni driver çıkınca
sistem asus P8Z68-V anakart + ssd 120 Hdd + 1 tb hdd + 8 gb 2133 ram + i7 2600k 3.4ghz + msi 460 gtx 1gb x 2 sistem epey yüksek sistem ama yeni sistemde sıkıntı yaptı bende tv kartı.

Sisteminin yüksek olması tv kartı nın çalışacağını garanti etmez tv kartı çok düşük özelliklerle de zaten çalışır ancak, skystar ın asus ankartlarla problemi olabiliyor bazen bende de aynı sorun vardı o yüzden sonraki pc mde gigabyte anakart aldım birde eğer creative ses kartı kullanıyorsan oda olabilir o kartlarla da çakışdığını duymuştum.

Alıntı

arkadaşlar bende şuan bu problemle uğraşıyorum asus anakartım var ve teknik servisten msi ana kartı almamı söylediler asus otomatik tanıyor falan diye söylediler bilemiyorum.. hatta sürücü güncelleştirmesi yaparken manuel olarak bilgisayar reset atıyor onun için bir türlü tanıtamıyorum kartı.. progdvb ile görüntü alabiliyorum internet yayınlarından ancak tv kartını görmediği için disecq ayarlarını yapamıyorum haliyle kanalları izleyemiyorum. yeni anakart alsam sorun çözülürmü veya bios'tan bir ayar yapmak gerekirmi.
Alıntı

(30-08-2012, 17:08)nikefootball demiş ki:  arkadaşlar bende şuan bu problemle uğraşıyorum asus anakartım var ve teknik servisten msi ana kartı almamı söylediler asus otomatik tanıyor falan diye söylediler bilemiyorum.. hatta sürücü güncelleştirmesi yaparken manuel olarak bilgisayar reset atıyor onun için bir türlü tanıtamıyorum kartı.. progdvb ile görüntü alabiliyorum internet yayınlarından ancak tv kartını görmediği için disecq ayarlarını yapamıyorum haliyle kanalları izleyemiyorum. yeni anakart alsam sorun çözülürmü veya bios'tan bir ayar yapmak gerekirmi.

İşletim sistemin eğer xp sp2 veya sp3 ise bu hatayı alabilirsin asus un eski anakartlarında anakartın ve işletim sistemin hakkında bilgi vermeden olmaz bu işler

Alıntı

Bu skystar beni yaşlandırdı. Tatile çıktım 2 ay, geri geldim ss2 çalışmıyor. Format çektim, slotu değiştirdim kartı görmüyor. Ara sıra görüyor ama sürücü kabul etmiyor. Kişisel görüşüm şu: Çanak bağlantısında ya da kartın girişinde anten kablosu kısa devre yaptıysa kart kendini korumaya alıyor. Çalışmıyor. Ya da her neyse anlamadım kartın derdini.
Alıntı