What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

skystar2 tv kartı ve sinyal sorunu

hrkese iyi akşamlar kart iki gun önce aldım windows 7 kullanıyorum kartı tanıttım yanlız sinyal yok bi turlu ayarlıyamadım bide progdvb kulanıyorum pluging dosyasnı bi turlu tanıtamadım sabahtan beri ugraşıyrum yardımcı lursanız sevinirim tşk ler
Alıntı

yardım lütfen kelimeleri olan konu başlıklarıyla konu açmayın. ben dahil kimse cevap vermez. sorununuzun içeriğine göre başlık seçin.
Alıntı

acemiyim hocam kusura bakmayın
Alıntı

acemi olabilirsiniz ama lütfen konunuzun başlığını düzenleyiniz.
Alıntı

hocam kullanabilriseniz bence dvbdream kullanın, diseqc ayarlarında seçtiğiniz uydunuzun lnb aralığını bir numara düşürün ve kanalların frekansları algılayacakdır windows 7 de böyle sıkıntılar olabiliryor birde benim dediğim gibi yapın belki düzelir. emre hocamında dikkatini alın bende tesadüfen sizin mesajına baktım normalde yardım yazan mesajlarda ilgi çekilmez kolay gelsin...
Alıntı

Sorununuzun muhtemel sebepleri;

1) 64 bit kullanıyor olabilirsiniz. Hiç bir plugin 64 bit işletim sisteminde çalışmaz.
2) Pluginleri yanlış klasöre atmış olabilirsiniz.
3) Sinyal gelmiyorsa eski frekans listesi kullanıyorsunuzdur. Ve ya Diseq ayarları düzgün yapılmamış demektir.
Ve ya server4pc programını açık tutuyorsunuzdur.

Frekans listenizi güncelleyin, hazır kanal listesi kullanın, diseq ayarlarınızı kontrol edin. Kablodan sinyal geldiğine emin olun. Progdvb de pluginler direk Plugins klasörü içine atılacak.
Alıntı

hocam tşk ederim dvbdreamı da denedim aynı ayrıca ondada plug hatası alıyorum belirtilen plug bulunamadı diye bi hata veriyor
emre hocam direk plug dosyasnın içine atıyrum yanlız şöyle bi hata veriyor belirtilen modul bulunamadı c:program files prgdvb plugins helper.mdl hatayı verdikten sonra program donuyor
Alıntı

vplug ile izleyebileceklerin sınırlı ama yine o sorunu şöyle düzeltirsin. sitede download bölümünde softcam vplug dll fix var onu indir.

sonra vplug.ini dosyasında

TranspondersPath=C:\dvbapp\243\Transponders

satırını kendine göre düzenle yani sen progdvb yi nereye kurduysan. ona göre düzenle.
Alıntı

emre hocam tşk ler peki siz şifreli kanalar izliyebilmem için bana ne önerirsiniz
Alıntı

hadu + vplug + wincsc bu üçlü yeterli. siteyi forumu iyi incele.
Alıntı