What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skystar2 tv kartım pc de takılı iken bilgisayar kapanıyor

Arkadaşlar merhaba 
Skystar2 tv kartım pc de takılı iken bilgisayar kapanıyor açılıyor bazen açılıyor ekran siyah oluyor kartı söktüğümde pc de bir sıkıntı yok söylediğim problemler de yaşanmıyor pc deki bağlantı yerlerini değiştirdim sonuç yine aynı kartı tv tamircisine gösterdim sorun yok kart sağlam dedi bir başka tv tamircisi arızalı olduğunu söyledi ama tamir olmuyor dedi arızanın da nerde olduğunu söylemedi bu konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum.
Alıntı

sürücü uyumsuzluğu veya kart bozuk olabilir farklı bir pc de denemelisin.
Alıntı

Teşekkür ederim başka pc de denemek en mantıklısı
Alıntı

(06-03-2021, 9:01)xforce demiş ki:  Arkadaşlar merhaba 
Skystar2 tv kartım pc de takılı iken bilgisayar kapanıyor açılıyor bazen açılıyor ekran siyah oluyor kartı söktüğümde pc de bir sıkıntı yok söylediğim problemler de yaşanmıyor pc deki bağlantı yerlerini değiştirdim sonuç yine aynı kartı tv tamircisine gösterdim sorun yok kart sağlam dedi bir başka tv tamircisi arızalı olduğunu söyledi ama tamir olmuyor dedi arızanın da nerde olduğunu söylemedi bu konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum.
yer neresi kardeş. benim ss2 de arızalanmış ben uğraşıp yapmıştım. yakınsak yardımcı olurum. ben kocaelideyim
Alıntı

Kastamonu dayım ama kargo yapabilirim teşekkür ederim
Alıntı

(10-03-2021, 8:08)xforce demiş ki:  Kastamonu dayım ama kargo yapabilirim teşekkür ederim

arkadaş ne yapmışsa yazsın sizde aynısını yapın veya anlayan birine yaptırın. kargoyla uğraşmaya ne gerek var?
Alıntı

öyle de olabilir tarif ederse elektronikcilere yaptırabilirim sorun sadece pc kapanıp açılıyor kart normalde çalışıyor
Alıntı