What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

skystar2 windows 10 64 bit driver arıyorum

İyi günler windows 10 64 bit skystar2 driver arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Alıntı

tam olarak hangi model var elinizde.
Alıntı

Elimde skystar2 dijital tv kartı var windows8.1 de sorunsuz çalışıyor. Fakat windows 10 64 bit yüklediğim zaman güncel skystar2 driver olmadığından sistem reset atıyor. O yüzden güncel driver kurmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.
Alıntı

windows10 sürücüsü çıkmadı eski sürücülerde çalışan var mı bilmiyorum, kimileri çalıştırmayı başarıyor. win10 1803 de çalıştığı söyleniyor sizin win10 versiyonu nedir?

cmd ye winver yazın açılan pencerede yazar.
Alıntı

win10 1803 de mağaza uygulamarı çalışmıyor o yüzden en son versiyon win10 1909 yükledim
Alıntı

yapacak bir şey yok elinizdeki kartın win10 destekli bir driveri yok. technisat yıllar önce kartın üretimini durdurup desteğini sonlandırdı.

mavi ekran almadan kartı tanıtanlar var ama sanırım onlar win10 ilk versiyonlar.
Alıntı

Evet win10 ilk versiyonlarında sorunsuz çalışıyor. Peki Sigma Digital HD DVB-S/S2 PCI kart win 10 64 bit destekliyor. Bu kartı önerirmisiniz. Biraz araştırma yaptım win10 64 bit de çalıştığı söyleniyor. Bu konuda bilginiz var mı?
Alıntı

elindeki kart sadece dvbs destekliyor bir, iki sigma vs bunlardan uzak dur. artık tek seçenek var o da TBS, sigmayı önermem yani.
Alıntı

Peki skystar 2 tv kartı kullanıcısı olarak bana başka hangi dijital tv kartını önerirsiniz?
Alıntı

TBS marka kartları ülkede satan yer var mı bilmiyorum ama yurtdışından alabilirsin.
Alıntı