What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

skystar2 windows 10 64 bit driver arıyorum

Anladım o kartta çok pahalı fiyatına baktım neyse bakıcaz artık yardımızın için teşekkür ederim.
Alıntı

(27-12-2019, 13:54)bilisimler demiş ki:  İyi günler windows 10 64 bit skystar2 driver arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Kardeşim merhaba. Aynı karttan bende de var. Win10 1909 versiyonda ben kullanıyorum. Yanlış hatırlamıyosam şöyle yaptım. Skystarın driverinin içindeki bda klasörünü silip sürücüyü öyle tanımıştım...driveri yükledim. İnstall klasöründen setup yaptım. Direk skystar klasöründeki startı tıklayarak kurulum yaparsan olmuyo. Unutmadan driver kurulumundan önce kodek dosyanı kur.
Alıntı

(27-12-2019, 17:27)bilisimler demiş ki:  Peki skystar 2 tv kartı kullanıcısı olarak bana başka hangi dijital tv kartını önerirsiniz?
Türkiye'de satan yerler var ama eski sürüm ürünlerden vardır. Yurt dışından almaya karar verirseniz. TBS'nin USB modellerinden tercih edebilirsiniz. Aşağıdaki ürünler aynıdır. Birinde CI yoktur. CI olmayan model hem fiyat olarak uygundur hem de tamamen USB'den beslendiği için, harici bir güç kaynağına ihtiyaç duymadan çalışmaktadır. Her iki üründe de uzaktan kumanda özelliği yoktur. Önümüzdeki zamanlarda 4K yayınlar yaygınlaşınca, 4K + DVB S2X tuner modüle özelliği bulunmayan ürünler demode olacaktır. Hazır yeni almışken, yeni nesil DVB S2X uydu tuner modüle özelliği de bulunan ürünler tercih edilmelidir.

TBS5520SE Multi-standard Universal TV Tuner USB Box, DVB-S2X/S2/S/T2/T/C2/C/ISDB-T

TBS5580 Multi-standard Universal TV Tuner CI USB Box, DVB-S2/S, DVB-T2/T, DVB-C2/C, DVB-S2X and ISDB-T,for Pay TV

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

https://skystar-2.com/vista-skystar2-kurulumu.htm

yukarıdaki linkte ki talimatı yaparsanız windows 10' da skystar2 driver sorunsuz kuruluyor ve çalışıyor.

skystar2 son driver
Alıntı