What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SkyStar2 windows 8 problemi?

Selam arkadaşlar derdime deva bulamadım sorun şöyle;aygıt yöneticisinden kartı windowx 7 driveri ile tanıtıyorum.Herşey iyi hatta progdvb bile çalışıyor;fakat pc yi açıp kapatayım aygıt yöneticisindeki technisata sarı bi ünlem geliyor.Bunu nasıl çözerim acaba?
Alıntı

daha önce böyle bi sorunla karşılaşmıştım benimki biraz farklıydı . sarı ünlem gelen yerde iki kere tıkla güç yönetimi bölümünden güç kazancı sağlamak için bilgisayar bu aygıtı kapatsın yazısı var . ordaki işareti kaldır
Alıntı

çok teşekkür ettim sorun halloldu.bende o şekilde yapmıştım geri bildirim yapacaktım ki sizde yazmışsınız Big Grin
başka bişey daha sorcağım. ben bu windows 8 codeclerini pek sevmedim.ekran kartım ati hd 5570.codec kısmından seçtiğimde görüntü düzeliyor.fakat kanal değiştirdiğimde resimdeki hatayı alıyorum.peki bu sorun nasıl hallolur?
[Resim: 7ac390cedfae483aa0d6308.png]

[Resim: f974690170bb41d9928d52d.png]
Alıntı

progdvb uzun süredir kullanmıyorum . sorunun codec olduğu belli . forumda hd pack codec konusu var indirip deniye bilirsin
http://forum.skystar-2.com/sd-pack-ile-h...-2806.html
uyumlu codec bulduğunda sorun düzelicektir .
video arcsoft
audio ac3filter codeclerini dene
Alıntı

(21-01-2013, 18:50)wolfman1903 demiş ki:  daha önce böyle bi sorunla karşılaşmıştım benimki biraz farklıydı . sarı ünlem gelen yerde iki kere tıkla güç yönetimi bölümünden güç kazancı sağlamak için bilgisayar bu aygıtı kapatsın yazısı var . ordaki işareti kaldır

aynı sıkıntı bendede var ama anlattığın çözümü yapamadım.sarı ünlem gelen yerde iki kere nereye tıklıyoruz?
Alıntı

(15-03-2013, 22:25)sr_kn demiş ki:  aynı sıkıntı bendede var ama anlattığın çözümü yapamadım.sarı ünlem gelen yerde iki kere nereye tıklıyoruz?

kartın ismine sağ tıkla > Özellikler > güç yönetimi sekmesine gel
Güç kazancı sağlamak için bilgisayar bu aygıtı kapatsın seçeneğinin tıkını kaldır.
Alıntı

güç yönetimi sekmesi bendemi yok, yoksa benmi göremiyorum :S

[Resim: U49BOU5.jpg]
Alıntı

bütün sekmeleri kontrol et Güç kazancı sağlamak için bilgisayar bu aygıtı kapatsın seçeneğinin tıkını kaldır.

sürücü versiyonun nedir?
Alıntı

(15-03-2013, 23:23)emre demiş ki:  bütün sekmeleri kontrol et Güç kazancı sağlamak için bilgisayar bu aygıtı kapatsın seçeneğinin tıkını kaldır.

sürücü versiyonun nedir?

malesef öyle bi seçenek yok. sürücü, skystar2 express hd fakat 4.6.0 kurmuştum ondada aynısı oldu
Alıntı

kaynaklar altında ne var.
Alıntı