What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sonunda Bunuda Yapacaklar

Eğer bilgisayar kullanıcıları ve bazı yetkililer engel olmaz ise, yakın gelecekte alacağımız anakartlara windows8 den başka işletim sistemi kuramayacağız. Bu bi aralar windows vista içinde vardı ama o kolayca aşılabiliyordu. Şimdi durum değişti UEFI denen bios türüyle windows 8 den başka işletim sistemi kurma şansımız kalmayacak gibi detaylar için bizim linux umuzun adresine gidelim

http://www.pardus-linux.org/forum/güncel...da-mısınız
Alıntı

Microsoft iftiralarla yetinmeyip donanım üreticilerine rüşvet vererek Linuxu piyasadan silmeye çalışıyor demektir bu. Zaten Windows herzaman birçok kullanıcının reklamlarla beynini yıkayan kötü bir Linux taklidi oldu. Bundan da öteye gidemeyecektir. Ayakta kalmak içi tek çaresi kazanmak için bütün yollar meşrudur deyip en ahlaksız yollardan Linuxa saldırması.
Bilgi için teşekkürler.
Alıntı

(05-11-2011, 20:56)elektro_fb demiş ki:  Eğer bilgisayar kullanıcıları ve bazı yetkililer engel olmaz ise, yakın gelecekte alacağımız anakartlara windows8 den başka işletim sistemi kuramayacağız. Bu bi aralar windows vista içinde vardı ama o kolayca aşılabiliyordu. Şimdi durum değişti UEFI denen bios türüyle windows 8 den başka işletim sistemi kurma şansımız kalmayacak gibi detaylar için bizim linux umuzun adresine gidelim

http://www.pardus-linux.org/forum/güncel...da-mısınız

Bilgilendirme için teşekkürler, ögür yazılım kullanmak için bende katılım E-postası gönderdim.
Gelecekte BIOS' un yerini alacak olan UEFI hiçte masum değilmiş yani, o süper grafiğin altında pc kullanıcılarına kocaman bir kazık var gibi duruyor.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

İşte bi nevi minareyi çalan kılıfı hazırlar durumu. Kullanıcılara bu kazığı atmak için bios u daha kullanışlı yaptık daha güzel yaptık diyip asıl amaçlarına böylece ulaşmış olacaklar
Alıntı