What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony Ericsson Diye Bir Marka Artık Yok!

Aylardır süren müzakereler nihayet başarıyla sonuçlandı. Sony yüz yıllık Ericsson markasını silip süpürdü.
Steve Jobs’ın ölümüyle birlikte mobil sektör müthiş bir hızla değişmeye başladı. Aylardır yeni iPhone’un çıkışını beklyerek hiçbir yatırım yapmayan cep telefon firmaları sektördeki bu yeni boşluğu kullanmak istiyor. Sony dünyanın en ünlü cep telefonu firmalarından Ericsson’u bugün yaptığı anlaşmayla tarihe gömdü. Basına yapılan açıklamaya göre Sony, Ericsson’un cep telefonu kolunu 1.5 milyar euro karşılığında satın aldı.
Sony, Ericsson Markasını Neden Bitirdi?

[Resim: 5ycu.jpg]

Peki, Sony niye ilk önce Ericsson ile anlaşmaya varıp daha sonra şirketin tamamımına sahip olmayı tercih etti? Japon teknoloji firması mobil sektörde başarısız olduğu için 10 sene önce Ericsson ile ortaklığa gitmişti. Sony Ericsson adıyla satışa sunulan telefonlar, üst düzey satışlarda başarılı olamasa da orta sınıfa hitap eden ürünleri firmanın 10 yıl boyuna kazanç elde etmesini sağladı. İki firmanın anlaşması bu yıl itibariyle dolmak üzereydi. Sony bu yüzden Ericsson’un cep telefon bölümünü tamamen satın alarak üretimi tek başına sürdürme kararı aldı. Sony marka cep telefonları 2012 yılından itibaren satışa devam edecek. 1876 yılında kurulan Ericsson ise yoluna daha kârlı bir iş kolu olan iletişim altyapısı hizmetleriyle devam edecek.

İlk yorum benden gelsin bence tek sebep Nokıa ile birleşcek Ericsson Nokıa telefonlarında Android işlemci kullanmaya başlıcak...

Az önce TRT Haber kanalında euro news program kuşağında bu haber söyleniyordu.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]

Eski ilk ericsonlar batarya düşmanıydı ve tutulmuyordu, acaba sony bu geçmiş imajımı silmeyi düşündü.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.

Vay be aklıma ilkokulda ki zengin çocuklarının cep telleri geldi... hey gidi günler

Ericsson bence hiç nokiayaya bulaşmamalı direkt internet işine girseler tekel olurlar wallaWink

ilk telefonumun markasıydı Big Grin

İlk telefonumu 30 yaşındayken kullanmaya başladım, şimdi ki bacak kadar veletlerin elinde 600, 700 tl değerindeki cep telefonları oyuncak olmuş.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]

ben halada SonyEricsson kulanıyorum. benim zenimce test yapmalarımdada SonyEricsson bir çok Telefon Markalarından ferqli. En adisi 2px kamerası diger modellerin 5px-den çok iyi hemde çok aydın
Konu Kilitli