What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SP 3 te skystar 2 kurulumu

Arkadaşlar pc ye format attıktan sonra sp 3 kurdum skystar 2 tanıtamıyorum program kurulmasına rağmen(donatılarda kurulu gözüküyor) satin yanındaki antensinyalini gösteren yeşil yuvarlak kurulmuyor aşağıdaki hata mesajını veriyor nasıl kurabiliriz teşekkürler

Found Windows XP Service Pack 3 ... Exit installation and upgrade to Service Pack 2 or higher
Found Media Player 11.0 ... Okay
Found DirectX 9 ... Okay
Alıntı

sp3 driver için technisat 4.5.1 versiyonunu dene...(düzeltme)
Alıntı

(17-02-2010, 0:17)cemocem demiş ki:  sp3 driver için technisat 4.4.1 ve yukarısı versiyonları dene

yanlış bilgi 4.4.1 sp3 desteklemez yanlış yönlendirmeyelim lütfen.

pompacı 4.5.1 kullanmalısınız.
Alıntı

arkadaşlar
tecnisat drivers 4,5,1 full
tecnisat drivers 4,5,1 lite
bu dosyaları tek tek yükledim yine aynı hatayı verdi
Found Windows XP Service Pack 3 ... Exit installation and upgrade to Service Pack 2 or higher
Found Media Player 11.0 ... Okay
Found DirectX 9 ... Okay
daha önce sp3 le çalışıyordu formattan sonra böyle oldu teşekkürler
Alıntı

formatladıktan sonra sp3'e yükseltme yaptınmı? yapmadıysan yap ondan sonra 4.5.1 driver yükle..
Alıntı

service pack 3 ü önce yüklemeniz lazım.4.5.0 4.5.1 sürücüleri service pack 2 de kurulamaz.yada sp2 de çalışan 4.4.1 gibi sürücüleri kullanın.ama size tavsiyem sp3 ü kurup 4.5.1 sürücüsünü kullanmanız.
Alıntı

arkadaşlar sp2 yüklü iken daha önceki bir sürümü yüklemiş idim sp3 güncelleme yolu ile geçtiğimden herhangi bir sorun yaratmamıştı formattan sonra internetten indirdiğim modifiyeli denilen sp3 yüklü bir xp kurdum onun için tanıtamıyor olabilirim ben yine eskisi gi kendi sp 2 kurup sp 3 güncelliyeceğim yardımını esirgemeyen arkadaşlara teşekkürler
Alıntı

aynı sorun bende de var.. sp3lü xp kurdum ama arkadaşta çıkan aynı hatayı alıyorum
Alıntı

(26-02-2010, 0:54)killikli demiş ki:  aynı sorun bende de var.. sp3lü xp kurdum ama arkadaşta çıkan aynı hatayı alıyorum

demek oluyorki hazır sp3 lü kurulan xp hata veriyor o zaman sp2 li yükleyip sp3 e microsofttan güncellemek gerekli böyle olunca hata almazsınız
Alıntı

direk sp3 yükleyemezsiniz sp2 olması lazım.
Alıntı