What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sp3 ve Skaystar2 progdvb hatası

Arkadaşlar konu daha önce açılmış ise şimdiden kusuruma bakmayım zamanım az olduğu için forumu inceleyemedim.
SS2 kullanıcısıyım. Bir yıla kadar kartımı sorunsuz kullanıyordum. Fakat format attıldıktan sonra sp3 yüklemiş pc servisi. Sitede yönlendirmelere göre son sürümüyle kartı tanıttım ve driveri kurdum. Buraya kadar sorun yok ve prog dvb kurduktan sonra ilk kez açtığım zaman program çalışıyor fakat kapatıp actıktans sonra aygıt başlatılamadı uyarısı alıyorum. Bunu nasıl çözebilirim şimdiden teşekkürler...
Alıntı

düzgün kapanmıyor demek ki farklı programlar kullan ya da progdvb güncellemesi yap.
Alıntı

Emre kafayı yedirecek ya prog 6.24 aynı zamanda driver da 4.5.1 yani ikiside yeni cektim sayfadan. 4.5.1 sürümü sp3 uyumlu kullanan arkadaşlar var mı?
Alıntı

dvbdream kur progdvb hatasız olacak diye bir kanun yok.
Alıntı

Unu hiç kullanmadım ve hiçbir bilgim yok ayrıca prog alışkanlık yapmış elimiz hep ona gidiyor. Neyse başka kimse yok galiba... Bir daha deneyiyim bari...
Alıntı

progdvb yerine altdvb dene bendede aynı sorun oluyordu ..
Alıntı

Arkadaşlar demek istediğinizi anladım. Alternatif proramlar kullan diyorsunuz. Ama benim sormak istediğim o değil ben mi yanlış yüklüyorum yoksa hakikaten sp3 ile ss2 arasında yazılımdan kaynaklanan problemler mi ortaya çıkıyor?
Alıntı

sp2-sp3 arasın fark göremedim ben çünkü daha önce ikisindede dvbdream ve progdvb kullandım sorun yoktu....kurulumdan kaynaklanan hatalar genelde baş ağırtıcı olabiliyor..kurulumlarda biraz daha dikkat etmek en güzeli bence..win7 de bile sorun yok aslında.....çünkü şu an iki programda mükemmel çalışıyor...Big Grin
Alıntı