What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ss hd2 hd kanal sorunu

ustalar bende de SkyStar HD2 kart var dvb dram yükledim sorunum şu Eutelsat W3A uydusundaki HD KANALLARINI BULMUYOR HAZIR KANAL LİSTESİ YÜKLÜYARUM KANALLAR GELİYOR SİNYAL YOK SADECE 37 KANAL GELİYOR ONLARDA HD OLMAYAN KANALLAR PC DEYÜKLÜ OLAN HDpark2.4 ve SDpark1.0 yüklü video ayarlarımda şöyle video Codec CyberLink Decoder (PDVD10) Audio Codec nVidia PureVideo (v4020.223.0.0) Video Render Codec (Video Mixing Renderer) H.264 Codec CyberLink Decoder (PDVD10) yüklü yanlış birşeymi yapıyorum acaba kafayı yiycem 2 gündür ugraşıyorum yardımınızı bekliyorum ustalar (msn den yardım ederseniz ) [email protected] lütfen bu işime bir el atın
Alıntı

aklıma gelen ilk şey Diseqc ayarların eyer o tamamsa antenin ayarsız anteninde ayarlıise kablonda da proplemolabilir yada Diseqc problemlide olabilir Diseqc girişlerini deyiştir 1 deise 2 ye tak veya 3 ü dene 37 kanal buluyo diyosu dediyin uyduda37 kanalı izliyosan sorun bilki sinyal zayıf ya anten ayarsız yada kablo iyi deyil
Alıntı

(26-02-2011, 15:29)tambi demiş ki:  aklıma gelen ilk şey Diseqc ayarların eyer o tamamsa antenin ayarsız anteninde ayarlıise kablonda da proplemolabilir yada Diseqc problemlide olabilir Diseqc girişlerini deyiştir 1 deise 2 ye tak veya 3 ü dene 37 kanal buluyo diyosu dediyin uyduda37 kanalı izliyosan sorun bilki sinyal zayıf ya anten ayarsız yada kablo iyi deyil

yadımın için çok saol ama sinyal sorunu yok normal makine var tv yr baglı olan inda kanallar çıkıyor cihaz hd olmadıgı için normak kanallar çıkıyor 13e uydusundaki hd kanallarını izliyorum 7e uydusundaki hd kanallarına gelince yok sinyal yok diyor 42udusundaki trt hd de de sinyalyok disegc ayarlarında hepsini denedim ben diyorumki acaba programmı eksik başka programmı yüklemem lazım
Alıntı

(26-02-2011, 15:17)avci nurettin demiş ki:  ustalar bende de SkyStar HD2 kart var dvb dram yükledim sorunum şu Eutelsat W3A uydusundaki HD KANALLARINI BULMUYOR HAZIR KANAL LİSTESİ YÜKLÜYARUM KANALLAR GELİYOR SİNYAL YOK SADECE 37 KANAL GELİYOR ONLARDA HD OLMAYAN KANALLAR PC DEYÜKLÜ OLAN HDpark2.4 ve SDpark1.0 yüklü video ayarlarımda şöyle video Codec CyberLink Decoder (PDVD10) Audio Codec nVidia PureVideo (v4020.223.0.0) Video Render Codec (Video Mixing Renderer) H.264 Codec CyberLink Decoder (PDVD10) yüklü yanlış birşeymi yapıyorum acaba kafayı yiycem 2 gündür ugraşıyorum yardımınızı bekliyorum ustalar (msn den yardım ederseniz ) [email protected] lütfen bu işime bir el atın

yokmu bir hayırsever
Alıntı

Benimde Bir Sorum Vardı DVBDream deTRT HD yi Bulmuyor Prog DVB de aynı frekansta İzliyorum.
Sorun neden acaba ?

[Resim: 9886.png]

Alıntı

W3 uydusundaki hd kanalları bende alamıyordum hazır kanal listesindede sinyal yoktu , güncel driver yükleyince sinyal tak diye geldi tabii bu ss2 hd de değil tbs qbox da oldu.Sizin kartınızdada böyle bir durum olabilir.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

slm konuyu gördüm bende aynı kartı kullanıyorum çözüm frakanslara 2 rakamekle sinyal buluyor örnek busat paketi 12012 yerine 12014 yapınca sinyal geliyor
Alıntı

orjinal TP' nin artı yada eksi olarak frekansını değiştirince sinyal geliyorsa ya tuner bozuktur yada LNB

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı