What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 3.67 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SS2 Aygıt Başlatılamadı Hatası
Sad 

Merhaba arkadaşlar yeni kasamla birlikte tv kartı aldım önceden ss3 almıştım ve kullanmıştım ama bunu bi türlü çalıştıramadım. Aygıt başlatılamadı hatası veriyor sürekli sitenizdeki videolu anlatım kısmındaki gibi kurulum yapmama rahmen durum aynı.

Sistemin :

Windows XP SP3

Skystar 2

Anakart : Asus M2N-SLI Deluxe
İşlemci : Amd X2 Dual Core 7850

donanımlamı alakalı yoksa yazılımlamı çözemedim yardımcı olursanız sevinirim.
Alıntı

öncelikle server4pc programını yüklemediysen bu hatayı alabilirsin. eğer yüklü olduğu halde hatayı verirse aşağıdaki işlemleri yap.

1) Denetim masasından server4pc yi kaldır.
2) Aygıt Yöneticisinden Skystar ı kaldır.
3) C:\WINDOWS\system32\drivers skynet.sys yi sil...
4) Başlat - ara dosyadaki sözcük yada deyim kısmına skynet yaz.
konum aşağıda Gözat.. oradan
C:\WINDOWS\inf klasörünü seç ve tarat...

oem4 sende farklı olabilir. oem3 neyse.. bulunan dosyaları sil...

bilgisayarı kapat kartı farklı bir pci yuvasına tak... pc yi aç tekrar kur 4.5.0a sürücüsünü kur.
Alıntı

server4pc nerden bulabilirim cd içinden çıkmadı ?

Alt dvb de o hata çıkmadı ancak sadece samanyolu avrupa çekiyor turksat 3a güncellemede frekansları bulmuyor sorunum ne bi türlü çözemedim tavsiyetlerinizi bekliyorum
Alıntı

(24-06-2009, 21:19)Games demiş ki:  server4pc nerden bulabilirim cd içinden çıkmadı ?

Alt dvb de o hata çıkmadı ancak sadece samanyolu avrupa çekiyor turksat 3a güncellemede frekansları bulmuyor sorunum ne bi türlü çözemedim tavsiyetlerinizi bekliyorum

server4pc yi technisatın kendi sitesinden indirebilirsin. service pack kaçı kullanıyorsan ona göre indirmen gerekli(2 veya 3). dvb programı olarakta brogdvb'yi tavsiye ederim.
Alıntı