What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SS2 BAZI KANALLARIN AÇILMAMASI
Rainbow 

MERHABA ben de yenilerdenim. bazı konularda bilgilerinizi isteyeceğim.
ss2 kartımı taktım çalışıyor turksat 1c de bazı kanallar örneğin show, atv, kanal7, kanal d açmıyor avrupaları açılıyor. ss2 nin yeni versiyonunu yükleyince bilgisayar açılmıyor. prog dvb kullanıyorum. çoğu kez kapatılması gerek diyerek kapatıyor. yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla
Alıntı

işletim sistemin ney arkadşım
kanallar la alakalı sorunun büyük ihtimal güncel kanal listesini yüklersen düzelir ss2versiyon yükleyince demissin one driver güncelleyincemi demek istedin eger öyleyse tanıtırken yanlış bişey yapıyosun
Alıntı

öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. amd işlemci onboard ekran kartı var
xp sp3 yüklü ekran 256 mb 2 gb ram var
Alıntı

bir de şunu eklemek istiyorum merkezi anten var rg6 kablo ile direk bilgisayara çektim
Alıntı

doğrudan uydu santralindenmi çektiniz yoksa duvardaki sat prizindenmi

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

aynı sorun bendede var, yazılımdan kaynaklanan bir problem sanırım, çünkü ilk kurduğumda problem yoktu sonradan çoğu kanaldaki sinyal kesildi.
Alıntı

Normal uydu alıcınızla sorunsuz izliyebiliyorsanız sorun kart veya yazılımda olabilir. virüs veya trojan bulaşmış olabilir.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

(19-04-2010, 12:46)affan demiş ki:  MERHABA ben de yenilerdenim. bazı konularda bilgilerinizi isteyeceğim.
ss2 kartımı taktım çalışıyor turksat 1c de bazı kanallar örneğin show, atv, kanal7, kanal d açmıyor avrupaları açılıyor. ss2 nin yeni versiyonunu yükleyince bilgisayar açılmıyor. prog dvb kullanıyorum. çoğu kez kapatılması gerek diyerek kapatıyor. yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla

Normal uydu alıcısı ile bu kanallar aynı tesisatta çıkıyorsa kesin yazılımdandır.Yok bu kanallar uydu alıcısı ile de çıkmıyorsa çok büyük olasılıkla disecq ten kaynaklanabilir.
Alıntı

merhaba gold master recever var sorunsuz izliyorum ama ss2 de verim zayıf çatıya çıktım abi direk hat çektim.
amd athlon 64x 2 dual core 4200 + 2.20 GHz 2 Gb ram var Gforce 8600 GTS ekran kartı var
acaba virüs karta mı bulaştı anlamadım
Alıntı

bu konu çok tartışıldı ama hala kesin sebebi bulunmuş değil. ne basitinden güncel kanal listesi kullan bir dene.
dvbdream öneririm.

kart sıfır ise aldığın yere götür ayarlatmaya çalış olmazsa yenisini iste.
Alıntı