What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SS2 BAZI KANALLARIN AÇILMAMASI

teşekkürler ilgine emre yeni olunca biraz araştırdım tşkr
önerini değerlendireceğim kartı 9 yıl önce almıştım o zamanlar 120 çanağım vardı w7 den uyduya bağlanıp veri yakalıyordum
Alıntı

Arkadaşım bende bu konudan müzdaribim.sana bulduğum teknikleri anlatayım.

- 102 nolu bobin bozuk olabilir

- Zayıf sinyalleri yükseltmek istiyorsan LOF ayarlarını 11 700 kısmını 12 700 yap.ileri geri yap göreceksin ki o zayıf sinyal yükselmiş.bu kartın sinyal olayı tam bir kördüğüm.o yüzden tam bir çözüme kavuşanda yok.ss2 hd2 silikon kartı sistemin kaldırırsa bir düşün istersen.
Alıntı

(24-04-2010, 12:03)universteli demiş ki:  Arkadaşım bende bu konudan müzdaribim.sana bulduğum teknikleri anlatayım.

- 102 nolu bobin bozuk olabilir

- Zayıf sinyalleri yükseltmek istiyorsan LOF ayarlarını 11 700 kısmını 12 700 yap.ileri geri yap göreceksin ki o zayıf sinyal yükselmiş.bu kartın sinyal olayı tam bir kördüğüm.o yüzden tam bir çözüme kavuşanda yok.ss2 hd2 silikon kartı sistemin kaldırırsa bir düşün istersen.

102 nolu bobin durduk yere arıza yapmaz, Arıza yapabilmesi için dayzek motor1.2 kullanmış olmanız gerek. Kazara veya farkında olmadan SS2 kartın F konektör girişini kısa devre ettirmişseniz LNB Vertikal (13volt) Horizontal (18 Volt) seçimi ile 0-22 Khz alt ,üst bant seçim devresi arıza yapmış olabilir.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

2.6d versiyonlarında bobin kendiliğinden bile bozuk olabiliyor.üst versiyonlarda toparlama olmuşmudur bilemiyorum.sinyallerin zayıf gemesi de bobin+kondansatör ile alakalı bir durum.ancak bu tür ss2 sorunlarının kesin çözümü yok.çünkü ss2 yi yapanlar bile tam çözememiş ki biz çözelim.dileğim ileriki yıllarda çok da pro bir ss2 çıkmasıdır. Saygılar
Alıntı