What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ss2 çoğu kanal açılmıyor.

Saygılar arkadaşlar, dün ss2 tv kartımı taktım ve 4.5.1 driverını kurdum, program olarakda dvb dream kurdum, dün gece sorun yoktu tüm kanallar sorunsuzdu ama sabah baktığımda sadece bikaç kanal açılıyordu, enteresan olan aynı transponer da bulunun kanal d açılmıyor ama mixx tv açılıyor, sorun ne olabilir?

sistem geri yukleme yapıp herşeyi baştan kurdum yine aynı, işletim sistemim win 7
Alıntı

eğer sorun hala devam ederse skystar-2 kartındaki 102 nolu kondektör bozulmuş olabilir.. genelde bu sorun ile karşılaşılıyor...
Alıntı

Hocam pc de hem xp hem 7 kurulu, ikisindede ss2 yi yükledim, xp de açtığımda sorun yok hepsi açılıyor, ama windows 7 de çoğu kanal çıkmıyor. sorunun ne olduğunu çözemedim, driver sorunu olsa hiç bi kanal çekmez değilmi?
Alıntı

flood yaptığım için özür dilerim ama lütfen yardım edin çözemedim bu sorunu, flash tv ve bikaç saçma kanal çekiyor diğer hiç bi kanalda sinyal yok, sorun ne olabilir acaba?
Alıntı

selam arkadaşlar bendede aynı sorun var ne yapmam gerek tşkler
Alıntı

DVBDream1.4i sürümünü win7 de kurulu ise kaldırıp yerine 1.5b7 yi kurup öyle deneyiniz, win7 öyle bişeyki sistemde bulunan ss2 yi ağ kartı olarak gözüktüğü için windows güvenlik duvarı kısıtlayabiliyor yada antivirüs programıda kısıtlama yaptığını gördüm.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı