What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ss2 de kayıt ile ilgili

meraba herkeze arkadaşlar ss2 kartımla kayıt eddigim filmlerde dizilerde reklamlarada girdiginde kaydı durdurup reklam kesilincede tekrar başlatıyorum yani filim yada dizi bittiginde 4 veya 5 parça olmuş oluyo ve boyutuda çok fazla oluyo . birleştirip formatını degiştirmek saatler alıyo sizin bildiginiz bir kolay yol yada pratik bir program varmı şimdiden teşekkürler
Alıntı

valla kardes sen kaydettigin vidoelarin boyutunu dusurmek istiyorsun yanlis anlamadiysam program var AutoGK var PocketDivXEncoder var program cok bunlari deen istersen
Alıntı

http://skystar-2.com/vatools.htm

Bu adreste video düzenleme araçları başlığının altında programlar ve ne işe yaradıkları var size yardımcı olur bunlar.
Alıntı

tamm format degişmesini de istiyorum. ama bide birleştirmek daha çok vakit alıyo onla ilgili çabuk yapan bi program biliyomusunuz.piyasada çok bende biliyorum ama %70 denemişimdir (nero ulead ultra imtoo vs) bana bütün bunları 1saatden daha azbi sürede bitircek program lazım
Alıntı

Verdiğim linkten mgp2cut2 programı ile kolay reklam silebilirsiniz.Ayrı ayrı kaydetmenize gerek yok kaydettiğiniz dizileri veya filimleri.Reklamlarla birlikte kaydedin daha sonra bu programla birlikte reklamları silin.Dönüştüme olayına birşey diyemem 1 saat normal bir zaman geliyor bana benim için biraz bilgisayarın hızına bakıyor dönüştürme işlemi.
Alıntı

tamm sagolasın bide onu deneyim
Alıntı

reklam silmek icin en pratik olani videoredo var bence ben onu kullaniyom gayet hizli islem yapiyor
Alıntı

hocam maksimum kayıt boyutunu 100mb yaparsan her 100 mb bir parça olur.

sende hemen açarsın alttan pocketdivx encoder ı,hemen başlarsın o parçayı konvert etmeye,zaten maksimum 2 dk da yapar.

onu yapasaya kadar diğer 100mb lık parça gelir....

bu böyle devam eder.ve en son encode ettiğin tüm parçaları virtualdub ta birleştirirsin.bu da maksimum 1 dk..

ve dizi/film bittiği an 700-800 mb halinde elinde olur.

torrent sitelerinde büyük ihtimal böyle yapıyolar.yoksa mümkünü yok biter bitmez koyamazlar...

3-4 gb lık dosya oluyo bi dizi ortalama çünkü

he ben istemem böyle daha basit yolu yokmu dersen,

reklam aralarında durdurup o bölümleri yine pocketdivx ile çevirirsin.(100mb'a ayarlamadan ama)
en son da virtualdub ile birleştirirsin : ok :
Alıntı

çok sagol lucky45 bunlar çok işime yarayacak. bende düşünüp duruyorum bu adamlar 1 saatde siteye ne çabuk upload ediyolar diye dedigin sistem çok akıllıca hiç aklıma gelmemşti çok teşekkürler
Alıntı

lucky45 bi sorum daha olcak virtualdub da sadece 1 adet video seçebiliyorum bi ayarı var heralde ingilizcemde yok anlamdım bide onu anlatırmısın şimdiden çok teşekkürler
Alıntı