What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ss2 format sonrasında win 7 ile güncel driver 4.6.0 nasıl kurulur?

Merhaba arkadaşlar bilgisayarı topladım formatı attım ss2 kartı taktım güncel driveri indirdim fakat güncel driveri otomatik başlatacak cd deki gibi bir program var mı? Yoksa istediğimiz programların setuplarını tek tek elle mi kuraacağız yada 4.6.0. driverinin kurulumunu adım adım anlatan birşey var mı?Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
Alıntı

1-Aygıt yöneticisinden listedeki sarı soru işaretli aygıtlara sağ tıklayıp sürücü güncelle diyerek gözattan masaüstüne çıkardığınız sarı klasördeki drivers klasörünü gösterip sürücü güncellemesi yapacaksınız
2- masaüstündeki klasördeki start tan insatallation yaparak setup4pc yi kurucaksınız.
(Kumandanızın alıcısı usb ise ve takılı ise onun da aygıt yöneticisinden driver ını göstermeniz gerek.)
Bilgisayarıma sağ tık özellikler-aygıt yöneticisi -
Alıntı

teşekkürler cevap için ama bu çok basit olmuş. Daha detaylı bir bilgi yok mu yada cd ye yazdırmadan indirdiğim driveri (4.6.0.) cd den çalıştırıyormuş gibi nasıl çalıştırırım?
Alıntı

(12-12-2011, 14:26)zaxurani demiş ki:  teşekkürler cevap için ama bu çok basit olmuş. Daha detaylı bir bilgi yok mu yada cd ye yazdırmadan indirdiğim driveri (4.6.0.) cd den çalıştırıyormuş gibi nasıl çalıştırırım?

XP için
Vista ve Win7 için

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

(12-12-2011, 14:26)zaxurani demiş ki:  teşekkürler cevap için ama bu çok basit olmuş. Daha detaylı bir bilgi yok mu yada cd ye yazdırmadan indirdiğim driveri (4.6.0.) cd den çalıştırıyormuş gibi nasıl çalıştırırım?

cd ye yazdırmana gerek yok ki direk setup'undan çalışır..
Alıntı