What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SS2 nin dvb-player larda algılanmama sorunu

Merhaba, skystar2 kartım var ama son 5-6 gündür kanalların bir kısmını açmamaya başladı.Bir süre sonra tüm kanallar gitti. Uydu sistemimde sorun olduğunu düşünerek ss2 ye gelen kabloyu normal receiver de denedim ve tv den sorunsuz kanalları izleyebildim.Yani sistemde sorun yoktu.Ardından format atıp yeni windows kurdum. XP-vista-win7 denemediğim kalmadı.Tüm işletim sistemlerinde aygıt yöneticisinden sorunsuzca ss2 yi tanıtabilmeme ve sürücüleri kurabilmeme rağmen ne progdvb ne dvbdream ne altdvb ne de dvbviewer kartı algılamıyor.Progdvb de zaten her açılışta aygıt bulunamadı mesajı veriyor.Sürücü olarak 4.5.0 kullanıyorum ve tüm özellikleriyle kurulu vaziyette ancak hiçbir dvb oynatıcı program kartı algılamıyor.Yaklaşık 5 senedir bu kartı kullanıyorum ilk kez böyle bir sorunla karşılaştım.Kart bozulmuş olabilirmi acaba ama o zaman windows nasıl kartı algılıyor? Anakartta farklı slotlara taktım yine çare olmadı.Çözümünü bilen varsa yardım bekliyorum.Teşekkürler.
Alıntı

5 yıldır kullandığınıza göre demiyorum kartı kuramadınız diye kartın bozulmuş olabilir...
Alıntı

dostum aynı sorun bende de oldu ama bende sonradan oldu. sonra anladım ki 4.5.0 driverini yükleyince böyle yapıyor.

xp sp1 sp2 sp3 farketmez herhangi birinde 4.3.2 driverini kullan.
vistada 4.4.0 kullanın

win7 için çözüm bulamadım hala şuan win7 kullanıyorum. bazı kanallarım yok Sad
4.5.0 kullanırsan shoh tv fox vb. atv gibi kanallar sonradan gidiyor.
Alıntı

Sorunun kaynağını nihayet buldum.Sistemde limitlerde overclock vardı.Değerleri defaulta alınca problem kalmadı.Teşekkürler.
Alıntı