What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 6 Oy - 3.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ss2 sinyal sorunu

arkadaşım belki alakasız gelecek ama ben sorun çözdüm ses aygıtını kaldırdım ekran kartını güncelledim sonra se aygıtını yükledim şim di kanallar sorunsuz eskisi gibi çalışıyor ben ce ekran kartı donanımını bir kaldır tekarar yükle yanlız ilk yükler ken kendi cd leri varsa orjinal onlarla yükle dıriver bulucuyla değil sonra driverları varsa güncelle
Alıntı

Ben 2 sene önce bir forumda okumuştum herhalde kart takılıyken format atmayın diye. Format atmanın kartı bozması mantıksız geliyor harddiskle ne alakası var diyorum ama format atmadan önce de kartı söküyorum her ihtimale karşı. Bu bilgi kesin değil duyduğum birşey sadece, ama senin olay sanki doğruluyor gibi.
Alıntı

trt kanallarını sorunsuz izliyorum ama diğer kanallar yoq !! yardım plss
Alıntı

bazı frekasntakı kanalları ızlıorum ama hepsi açılmıyor...
Alıntı

arkadaşım kodekle ilgili bi sorunun olmasın benimde oluyo bazen genelde kodekleri güncellediğim zaman hata alabiliyorum kodeği değiştiriyorum sorun çözülüyooo... Ayrıca format atma konusunda kartı sökmeyince bozuluyo mantığını ben kabul etmiyorum bü güne kadar attığım formatların hiç birinde kartı sökmedim canavar gibi çalışıyo
Alıntı

(24-06-2009, 16:53)arsenic demiş ki:  Ben 2 sene önce bir forumda okumuştum herhalde kart takılıyken format atmayın diye. Format atmanın kartı bozması mantıksız geliyor harddiskle ne alakası var diyorum ama format atmadan önce de kartı söküyorum her ihtimale karşı. Bu bilgi kesin değil duyduğum birşey sadece, ama senin olay sanki doğruluyor gibi.

format atmakla kart bozulmaz gecin o işleri....
Alıntı

format attım ace mega codecs yukledım dvbdream ve alt dvb proglarını kurdum sonuc= az kanal buluyor star kanal d show gibi cogu kanal yok.
Alıntı

alt dvb kullanıorum ayrıca kabloların uclarını kesip yeniledim ama sorun devam ediyor.anlamıyorum birkaç tv kanalı alıyorda otekiler niye almıyor ayrıca çiftli lnb kullanıyorum recevier den alıyor tum kanallar ama ss2 den almıyor deli olacam ....
Alıntı

sorunun çözümü son noktayı ben koyuyorum kartlarnız arızalı servise yollayın yapsınlar 5 kere tv ci getirdim sinyal için kablo lmb değiştirdim sıfır kart vardı arkadaşın onu takdım ama genede bi çok kanalı çekmedi 10 kere servisi aradım 3 dsb lik lnb olacak vırt zıt bi safsata söylüyolar gittim avermedia kart aldım ss2 nin çekmediği kanalları hiçbişey yapmadan sadece yeni kartı takdım proğramı kurdum arattım 400 kanal buldu maşallah canavar canavar sizde alın iyi bi kart olsun bitsin ss2 nin var sitelerde satlık 5 kartı avermedianın var 25 kartı adamlar artık uzmanlar dallarında saygılar değiştirmeyenler devam uğraşmaya Smile
Alıntı