What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SS2 takınca PC açılmıyor
Information 

Arkadaşlar aver trinity vardı randımanı düşük diye SS2 ile değiştim (sağolsun vatan-2 ay sonra değişti)...SS2 aldım ve 3 slota ayrı ayrı takmama rağmen kasa çalışıyor işlemci ışığı sürekli yanıyor (aşırı yüklenmede olan ışık) ve ekrana görüntü gelmiyor...SS2 yi çıkarınca normal çalışıyor...Bir arkadaşın yardımı ile çakışma vardır diye bios u güncelledik sorun hala devam ediyor..

Şimdi sizden ricam bunun nedeninin ne olduğu...Kart mı sorunlu yada ekran kartı veyahut başka bişe ile çakışmamı var nedir olay ? Bilgisi olan yardım ederse müteşekkir olurum...

Gelecek her türlü yardım için şimdiden teşekkürler...İyi geceler

PC Bilgileri

Bilgisayar:
Bilgisayar Türü ACPI Çok işlemcili Bilgisayar
İşletim Sistemi Microsoft Windows XP Professional
OS Servis Paketi Service Pack 3

Anakart:
CPU Türü DualCore Intel Core 2 Duo E8500, 3166 MHz (9.5 x 333)
Anakart Adı Gigabyte GA-P35-DS3L (3 PCI, 3 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN)
Anakart Çipseti Intel Bearlake P35
Sistem Belleği 2048 MB (DDR2-667 DDR2 SDRAM)
DIMM1: Kingston 9905316-005.A04LF 1 GB DDR2-667 DDR2 SDRAM (5-5-5-15 @ 333 MHz) (4-4-4-12 @ 266 MHz) (3-3-3-9 @ 200 MHz)
DIMM3: Kingston 9905316-005.A04LF 1 GB DDR2-667 DDR2 SDRAM (5-5-5-15 @ 333 MHz) (4-4-4-12 @ 266 MHz) (3-3-3-9 @ 200 MHz)
BIOS Türü Award Modular (11/10/08)

Görüntü Birimi:
Görüntü Bağdaştırıcısı GeForce 6600 (256 MB)
Görüntü Bağdaştırıcısı NVIDIA GeForce 6600 (256 MB)
3D-Hızlandırıcı nVIDIA GeForce 6600 PCI-E
Alıntı

Büyük ihtimalle size verdikleri ss2 iade edilmiş bir ss2. Bence hemen başka pc de deneyin veya direk denemeden vatana geri iade edin. Başka ss2 versinler. ss2 vermiş olabilirler ama aradaki fiyat farkını alıyorlar hem de normalden fazla alıyorlar.
Hatta kasayı da alın vatana gidin eğer yapılabiliyorsa kendileri görsün. Aldığınızı da hemen oracıkta denersiniz.
Alıntı

ss2 de sorun olma ihtimali yüksek farklı bilgisayarda kartı deneyin. aynı sorunu tekrarlar ise kartı iade edin paranızı geri alın.
Alıntı

teşekkürler arkadaşlar...yarın ilk işim kasa ve kart ile birlikte vatan a gitmek..zaten sağolsun bir eleman var çok çok yardımcı oluyor geceleri bile müşteri hizmetine devam ediyor Big Grin

yok fiyat farkı alan ben oldum Big Grin aver trinity verdim üstüne ss2+20 TL aldım

sorun çözüldüğünde aynı durumda olanlar için bilgilendirme için mesaj atarım..tekrardan tşk..iyi geceler
Alıntı

(19-08-2009, 1:24)kizilin demiş ki:  teşekkürler arkadaşlar...yarın ilk işim kasa ve kart ile birlikte vatan a gitmek..zaten sağolsun bir eleman var çok çok yardımcı oluyor geceleri bile müşteri hizmetine devam ediyor Big Grin

yok fiyat farkı alan ben oldum Big Grin aver trinity verdim üstüne ss2+20 TL aldım

sorun çözüldüğünde aynı durumda olanlar için bilgilendirme için mesaj atarım..tekrardan tşk..iyi geceler
İki ay sonra kartı değiştirdilerse ve yeni sıfır kart verdilerse bravo derim. Ama yine de bu gibi durumlarda 1 haftayı geçirmemek gerekir.İsteseler kartı değiştirmezlerdi.
Alıntı

evet arkadaşlar sorun kartda idi hemen değişip ikiletmeden denemesini oracıkda yapıp verdiler..şimdi çalışır durumda progdvb kurdum sıfır şekilde çalışıyor..bundan sonraki aşamalarda(kanal listesi şifre çözme vs vs) sanırım forumu detaylı okumamla çözülür..

yaptığınız yardımlar için teşekkürler...aver trinity OUT - SS2 İN Big Grin
Alıntı