What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 1.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ss2 türksat ekleme

ss2 .0 tv kartım var fakat türksatı elle eklemem gerek daha önce 12565 27282 değerlerini girince izlenebiliyodu fakat suan olmuyuo bu konu hakkında bilgisi olan arkadaslar varsa yardımcı olursa sevinirim
Alıntı

Kardeş sen Turksat 3A nın güncel transponderi olan 0425.ini yada 0420.ini( 0420.ini daha makul geliyor bana ama ikisi de dene diyecem.Ama önce bunların sendeki orjinallerini bir yere yedekle!) yi indir bi bakalım forumdan aratıp, gerisini Channels klasörününün içini boşalt,yani sil, Sonrada transponder tara diyip Turksat3A yı seçip, halledebilirisin.Yalnız senin de farkettiğin gibi ben de şu 0420.ini mi yoksa 0425.ini mi diye ara kaldığım.Buradan bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan rica ediyorum açıklık getirmesi için...Çünkü her ikisinin de olması bir sorun yaratıyor mu merak ediyorum .Bende de Atv nin göstermemesi sorunu var.CartoonNetwork, ve bir kaç kanalın biraz gösterip, bir süre sonra gitmesi gibi... Şimdiden teşekkür ederim. " BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIR"
Alıntı

0420.ini sadece yeter ağaşıda en güncel olanı veriyom inidrebilirsiniz.

İNDİRİN
Alıntı

teşekkür
Alıntı

teşekkürler emeginize saglık
Alıntı

türksat ekliyodum 12565 272828 data degerlerini giriyorum fakat suan olmuyo yeni download degerlerini bilen varsa yardımcı olursa sevinirim
Alıntı

türksatta uydu internet hizmeti yok... eutelsat w3a uydusuna geçmelisin.

server4pc ye ister türksatı ekle ister ekleme farketmez... uydu download yaparken kanal izlerken o programın açık olmasına gerek yok...

Sadece bilgisayara kurman yeterli..
Alıntı

arkadaşlar ben son bir umut birkezde buraya mesaj atayım dedim yardım edebilirseniz çok mutlu olucam. türksat 3a çıktığından beri cnbce ntv e2 atv yi izleyemiyorum sürücüyü yeniden kurdum progdvb yi yeniden kurdum kartı yeniden söküp taktım frekans numaralarını 1 aşağı 1 yukarı 10 numara değiştirdim windovsu bikaç kere yeniden kurdum fakat faydası olmadıdaha başka önerebileceğiniz bişey varmı acaba
Alıntı

Bu sorunu çözen arkadaşlar var çözemeyenler var. Tam olarak kaynağı nedir bilen yok.
Sana şunları söyleyebilirim;

1) Kablo rg-6 olsun. Karasal antenlerde kullandığın kablolar sinyal sorunlarına yol açabiliyor. A receiverinde sorun çıkarmaz kartında çıkarır.

2) Telsiz telefon, kablosuz modem vb. aletleri kapatıp tekrar dene. Bazı kullanıcılar telsiz telefonu kapattım sinyal yükseldi vb. deneyimler yaşamış. Bunlar kesinlikle kablodaki sinyali etkiliyor demiyorum ama denemekte fayda var.

3) Uyducuna git ve kullandığın diseqten farklı bir marka diseq vermesini söyle.

4) Kartı farklı bir uydu ekipmanında dene. Örneğin arkadaşında dene. Aynı sorun varsa kartı aldığın yere götür değiştirmelerini iste.

5) Son olarak forumda bir arkadaş sorunun kartta ki 102 nolu bobininde olduğunu belirtmişti. Elektrikçiye git ve 102 nolu bobini değiştirmesini söyle.
Alıntı

102 nolu bobin o nerede?
Alıntı