What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SS2 Win8.1 hızlı sahnelerde fps sorunu

Selam, uzun zamandır win7 64 bit ile sorunsuz kullandığım kartımdan, dün geçtiğim win8.1(x64) ile aynı performansı alamadım. Malum dün gece Kazakistan maçı vardı, maça kadar herşey çok normaldi, maç başladı, kamera ne zaman hızlı hareket etse o muhteşem ataklarımız flulaşmaya başladı. Yavaş sahnelerde sorun yok... Dvbviewer'ı default kurdum, KMPlayer 3.5 kurulu ve başka herhangi bir codec yüklemedim. Çözüm bulamazsam geri win 7'ye döneceğim.
Saygılar, teşekkürler
Alıntı

Seçenekler directx kısmından EVR renderer işaretli olması gerektiğine dikkat edin..
tüm startlar için LavFilters kodeği tercih etmenizi öneririm Wink (Mpeg2 , H624)

https://github.com/Nevcairiel/LAVFilters...taller.exe
Alıntı

Teşekkür ediyorum kardeşim, akşam hemen deneyeceğim.

Hiç yeri değil ama birde şu biss key olayını halledemedim 1 yıldır... Dvbviewer ile georgia rustavi vs gibi kanallarda şampiyonlar ligini izlemek için atmadığım takla kalmadı bir türlü beceremedim. Evde internet bağlantım yok, dolayısı ile server, ücretli kanallar vs ile de işim yok, istediğim tek şey "sadece" şifreli kanalı tıkladığımda bana biss key'i girdirip seyrettirecek bir çözüm. Çok şey mi istiyorum?
Alıntı

Şahsen ben şifreli kanallarda dvbdream i tercih ediyorum.
Dvbviewerde de izleyebilirsiniz ama formalitesi daha çok. ayrıca dcw plugin aktif ise 10-15 kanal değiştirdiğinizde. Görüntü gidiyor ve tekrar ya kodeği yenileyeceksiniz yada dvbviewerı kapatıp açacaksınız.

DCW Plugin ile biss li kanalları açabilirsiniz.

http://skystar-2.com/softcam.htm burdan indirin kurun.

Dvbdreamde pip00 içine atın. sonra dvbdream -eklentiler kısmından iki kere şifreyi gireceksiniz.

Yani eğer dcw plugin ile açacaksanız ve şifre 123456 ise iki defa 123456123456 yazacaksınız.

DVBViewerde biss açmak için SoftCSA_3 dosyalarını indirip uygun yere atmanız lazım. SOnra yine dcw plugini kuracaksınız. O biraz daha karışık. Açıklamaları internette bulabilirsiniz.

Vplug ile de biss açılıyor. Vplug kurup burdaki paylaşılan http://skystar-2.com/softcam-pack.htm

şifreleri uygun yere koymanız gerek. Güncel ise açması gerekir.
Alıntı

Değerli arkadaşım sana da çok teşekkür ederim, bu sefer olacakmış gibi bir his var içim de Big Grin
Alıntı

Akşamı bekleyemedim, dvbdream'ı indirdim kurdum şimdi, DCW-plugin1.0 klasörünün içindekileri "C:\dvbdream\Plugins\pip00" içine attım, Eklentiler->DCW->Enter DCW Key dediğimde, BorderIcons'u false yapılmış bir formun üzerinde, 2 TLabel, 1 TEdit, 3 TBitbtn tüm güzelliğiyle benden yanıt beklemeye başladı Big Grin Aşam o Set butonuna basmak için sabırsızlanıyorum... Yazdıklarımı Delphi bilen arkadaşlar anlayabilir ama heyecanımı bu işi ilk seferde halledenler anlayamaz. Çok sevdiğim bir söz var, paylaşmadan edemeyeceğim "bulduğunuz şeyin değeri, onu ararken harcadığınız emek kadardır"
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi